"Ameryka Express". Domańscy "wygrali pieniądze Maćka i Ani"? Internauci wypomnieli im amulety

Widzowie uważają, że Aleksandra Domańska i Dawid Domański niesłusznie wygrali w "Ameryka Express". Wszystko przez to, że zdobyli w całym programie tylko jeden amulet.
Zobacz wideo

Wygrana Aleksandry Domańskiej i Dawida Domańskiego w "Ameryce Express" nie do końca podoba się widzom. Uważają, że w tej parze na wygraną zasłużył tylko Dawid. To nie wszystko. Twierdzą też, że para nie do końca sprawiedliwie zdobyła nagrodę pieniężną na koniec programu.

Ameryka Express. Domańska nie powinna wygrać?

Na fanpage'u programu komentarzy przybywa. Niektórzy twierdzą, że Aleksandra Domańska i Dawid Domański w ogóle nie powinni wygrać w "Ameryka Express". Poszło o amulety, które pary mogły zgarniać za wygrane zadania. W związku z tym, że przy większości Domańska się poddawała, jej para zdobyła przez cały program tylko jeden amulet. Resztę przekazali im Maciej Musiałowski i Anna Małysa, którzy nie weszli do ścisłego finału. 

Przez cały program zdobyli tylko jeden amulet, resztę przekazał im Maciek i Ania, więc na dobrą sprawę wygrali ich pieniądze.
"Gratuluję". Wygrała osoba, która najmniej na to zasłużyła. Tak wygrać, to jak przegrać.
Ogromne rozczarowanie. Były pary, które miały ogromną determinację, dyscyplinę, wolę walki. Nikt tak nie narzekał, wykonywali wszystkie zadania, każda z par walczyła o imunitety, amulety, a tamta miała wywalone, siedziała sobie pod chmurką i miała w zadaniach kilka godzin opóźnienia od innych zawodników!
Wygrana tego duetu przypomniała mi czasy szkolne jak nauczyciel kazał 3-4 uczniom przygotować jakąś prezentacje. Zawsze w takich grupkach znalazła się jedna osoba, która nic nie robiąc załapała się na krzywego na bardzo dobry.
Dobiegli szybciej to i wygrali. Jednak nie do końca zasłużenie.

Też sądzicie, że nagroda niesłusznie powędrowała w ich ręce?

MT

Więcej o:
Komentarze (22)
"Ameryka Express". Domańscy "wygrali pieniądze Maćka i Ani"? Internauci wypomnieli im amulety
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 49 razy 47

  Takie są zasady tej gry i zdaje się, że każdy z uczestników wyraził świadomą zgodę, ot taki lajf.

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 37 razy 23

  To fit coś tam niesłusznie dostali sie do finału bo nie wykonali zadania a on niby taki twardziel ha ha śmiali się z Domańskiej że taka maruda a ona dała radę Brawo Ola!

 • Gość: krzysiek

  Oceniono 15 razy 11

  Wszystko jedno kto,byleby nie to fit love czy coś tam,to jakiś koszmarek był ta dwójka.Taka typowa sztuczna gimbaza.Zdecydowałem kur...i rzucanie plecakiem.To chociaż było naturalne - ja też bym rzucał nie udawał:)Ta blondyna z tym mutantem - to taka współczesna kwintesencja głupoty.

 • Gość: Kajaka

  Oceniono 12 razy 10

  Super że nie wygrały te pazerniaki. Fit bu haha I beznadziejnie się zachowywali modliszki i piranie.

 • Gość: Gaja

  Oceniono 19 razy 9

  Kibicowalam wlasnie tej parze, ciesze sie, ze wygrali Wlasnie Ola Domanska wygrala z sama soba, z wlasnymi ograniczeniami fizycznymi, upadala i odradzala sie jak feniks z popiolow, ciesze sie ze wygrali.

 • Gość: Kelleeen

  Oceniono 8 razy 8

  A gdzie niby na tym świecie sprawiedliwość? Wygrali, bo dobiegli pierwsi - więc słusznie, w czym problem? Od początku takie zasady panowały w tym programie... Ta sprawa z amuletami... Ja pier... To może niech usuną możliwość oddawania tych pieniędzy przez pary przegrane, co? Tylko co to wtedy da? Pieniądze po prostu pójdą w błoto... Tak na dobrą sprawę, nie wiemy, co później dzieje się z tymi pieniędzmi. Może znajdują się tacy uczciwy ludzie, którzy dzielą się częścią pieniędzmi z innymi? Domańscy wygrali z Fit Loversami i to dla mnie się najbardziej liczy - nie chcę już mówić jak bardzo jestem rozczarowana parą "youtuberów", a już zwłaszcza tym kolesiem z sianem na łbie... Żenada.

 • mariuszkac

  Oceniono 5 razy 5

  Ludzie, przecież to tylko zabawa. Spoko, że wygrali. Oli może brakuje wiary w siebie ale poczucie humoru ma. Komentarze fit-loversa podczas zadania z dzbanem moim zdaniem były lekko niepoprawne. Brawo Domańscy !

 • Gość: Rak

  Oceniono 5 razy 3

  Wygrali słusznie, ważne jak dobiegli do mety a marudzenie Oli było pocieszne i program był ciekawszy, to tv a nie konkurs grzecznego zachowania...brawo Domańscy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  Rozczarowanie. Wszystkie odcinki oglądałam i uważam że najgorsza para wygrała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX