"M jak Miłość". Joasia zaśpiewała wzruszającą piosenkę dla zmarłego Tomka [WIDEO]

Serialowa Joasia postanowiła pożegnać Tomka w niezwykły sposób. Zaśpiewała dla zmarłego męża niezwykle emocjonalny utwór.

W życiu serialowej Joasi wiele się dzieje, jednak kobieta wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią męża Tomka. Bohaterka grana w "M jak Miłość" przez Barbarę Kurdej-Szatan, postanowiła uczcić śmierć policjanta w bardzo osobisty sposób.

Barbara Kurdej-Szatan śpiewa w "M jak Miłość"

W 1389. odcinku serialu, Joasia zaśpiewała wzruszającą piosenkę pod tytułem "Bez ciebie". Jej występ w bistro to przełomowy moment pożegnania ze zmarłym mężem. 

Niezwykła była również historia samej piosenki. Słowa utworu napisała po stracie bliskiej osoby, ciotka Ostrowskiego, granego przez Pawła Deląga. Wiedząc, że wiersz może dać ukojenie po odejściu męża, Michał podarował go Joasi. 

Mąż Kurdej-Szatan w "M jak Miłość"

Gdy wdowa po Tomku czekała na Agnieszkę w "Bistro za Rogiem", usłyszała piękną melodię, graną przez nowych w lokalu muzyków. Jej zdaniem słowa, które otrzymała i grana właśnie muzyka idealnie do siebie pasowały. Bohaterka poprosiła więc o akompaniament pianistę Eryka, w którego rolę wcielił się rzeczywisty mąż Barbary Kurdej Szatan - Rafał Szatan. Występ spotkał się z pozytywnym odbiorem i dużym podziwem talentu wokalistki. 

Tomek z "M jak Miłość" 

Postać Chodakowskiego była lubiana przez wielu widzów, a jego śmierć, w wyniku ugodzenia nożem, wywołała ogromne emocje wśród fanów. Razem z Tomkiem, z serialu odszedł bowiem grający go Andrzej Młynarczyk

Piosenka pożegnalna

Utwór został skomponowany na potrzeby serialu, a słowa piosenki napisał Robert Janson. Film z utworem opublikował na profilu na Facebooku portal superseriale.se.pl.

A jak Wam podoba się utwór w wykonaniu Barbary Kurdej-Szatan?

KJ

Michała Ostrowskiego

 

Więcej o: