"Lepiej późno niż wcale". Masny nie powstrzymał się przed żartem z balijskiego języka. "Wchodzisz do świątyni, a tam śmierdzi du*ą"

Wizyta na Bali zagwarantowała uczestnikom masę doznań i wrażeń. Niestety, nie wszystkie były przyjemne.

"Lepiej późno niż wcale" to program, w którym Karol Strasburger, Krzysztof Hanke oraz Piotr Polk i Władysław Kozakiewicz z pomocą młodszego od nich Rafała Masnego zwiedzają Azję. W trakcie podróży przeżywają różne zaskakujące przygody. Tym razem ekipa zwiedzała i poznawała kulturę Bali.

Kolacja na Bali

Pierwszą atrakcją była kolacja. I to nie byle jaka. Ekipa w czasie posiłku spotkała się z królem i jego żoną. Następnie uczestniczyli  w mistycznym, tradycyjnym balijskim tańcu. Taniec Baronga uznawany jest za walkę dobra ze złem. Widowisko zaniepokoiło uczestników, ponieważ tubylcy w amoku dźgali ich mieczami w brzuch.

Zrobiło się niebezpiecznie. To nie naprawdę bolało - mówił Hanke.

"Lepiej późno niż wcale" - Bali

Kolejną z atrakcji było nurkowanie. Tym sposobem mieli spotkać się z diabłem morskim, czyli mantą. Manta to największa płaszczka.

To nie był koniec. Następnie panowie udali się na przejażdżkę skuterami. Nie była to łatwa wyprawa. Na ulicach nie ma znaków drogowych, a pasy ruchu zmienia się bez jakiegokolwiek znaku. Dodatkowym utrudnieniem było to, że po ulicy chodziły psy, kury i krowy.

Wizyta w świątyni

Ekipa zjawiła się także w świątyni, w której było rozpalone kadzidło. Według języka balijskiego "kadzidło" to po polsku "du*a". Masny nie odpuścił sobie żartu.

Wchodzisz do świątyni, a tam śmierdzi du*ą - żartował Masny.

Nie wydaje nam się, żeby to był śmieszny żart. Jak uważacie? Oglądaliście ten odcinek?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (5)
"Lepiej późno niż wcale". Masny zdobył się na słaby żart z balijskiego języka
Zaloguj się
 • Gość: Jkl

  Oceniono 1 raz 1

  Dupa to inaczej kadzidło!

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Wysokie loty w tym programie.

 • Gość: Kasia

  0

  Fajny program choć wydaje mi się, że z odcinka na odcinek Panowie są coraz bardziej zmęczeni i uszla z nich energia. Japonia była doskonala

 • Gość: bebe

  0

  Polk przystojniak.

 • Gość: Tarbozaur

  Oceniono 3 razy -1

  Hahaha Krzysztof Hanke uważaj żeby ciebie na Ślunsku twoje współplemieńcy nie zamordowały za twój cienki jak polsilver dowcip Napiszcie konkretnie że śmierdzi mu Dudą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX