"Rolnik szuka żony": Kasia i Piotr zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" to para, która wywołała wiele kontrowersji jeszcze w czasie trwania programu. Teraz okazuje się, że zakochani doczekali się dziecka.

Kasia i Piotr poznali się w trakcie 4. sezonu "Rolnik szuka żony". Para unika rozgłosu, dlatego też nie podali do informacji publicznej, że ich dziecko już się urodziło. "Super Express" zrobił to za nich.

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" mają syna

Już w świątecznym odcinku 4. serii "Rolnika" Piotr ogłosił, że spodziewają się z Kasią dziecka. Dopiero teraz dowiadujemy się, że przyszło już na świat i jest to chłopiec. Portal Party.pl podaje, że maluch ma na imię Alex.

Piotr jeszcze w świątecznym odcinku "Rolnika" zdradził, że oświadczył się Kasi, tak by się pobrali przed narodzinami chłopca, ale ona nie chciała brać ślubu w ciąży. Teraz, kiedy Alex jest już na świecie, rodzice mogą zabrać się za planowanie ceremonii.

 

Kiedy ślub? Piotr w grudniu zapowiedział to w wywiadzie dla "Rewii":

Wiosną albo latem planujemy ślub. Myślimy, żeby połączyć to z chrzcinami.

Piotr podkreślił też, że ta decyzja była świadoma:

Dziecko jest owocem naszej miłości. Jesteśmy dorośli i świadomi, więc nic nie wydarzyło się przez przypadek. Wierzyłem, że któregoś dnia spotkam tę właściwą kobietę i taka się stało. Warto było czekać.

Związek Kasi i Piotra wywołał poruszenie

Początki związku tej pary wywołały dużo emocji wśród widzów. Kasia bowiem nie znalazła się wśród czterech pierwszych kandydatek, które Piotr zaprosił do siebie do domu.

Napisała do niego list, ale z powodu pracy musiała zrezygnować z udziału w następnych etapach. Piotr dobrze ją jednak zapamiętał i podtrzymywał z nią kontakt przez internet.

Kiedy odkrył, że z dziewczynami nie łączy go za dużo, zaprosił Kasię do siebie do domu. Od razu było widać, że jest między nimi chemia, nawet jego tata bardzo ją polubił.

Czwarta edycja była nagrywana latem, ale przecież na ekrany trafiła dopiero jesienią. Po emisji kilu odcinków, ktoś zauważył ich razem na dyskotece, później też poniosła się informacja, że Kasię widziano z ciążowym brzuszkiem. W internecie zarzucano im wręcz spisek. Doszło do tego, że na facebookowym profilu "Rolnika" twórcy programu umieścili wyjaśnienie:

Nasz bohater postanowił więc zaprosić do siebie Katarzynę, od której otrzymał list (zgodnie z regulaminem) na wcześniejszym etapie realizacji programu. A dla ciekawskich - zdjęcia w gospodarstwie Piotra zakończyły się 1 lipca a słynne zdjęcie Piotra i Kasi w warszawskim klubie zostało zrobione już po zakończeniu zdjęć.

Dopiero w świątecznym odcinku widzowie dowiedzieli się oficjalnie o ciąży i związku. Młodym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

JAB

Więcej o:
Copyright © Agora SA