Aktorzy serialu "Barwy szczęścia" mają nowego kolegę na planie. Do obsady dołączył Mateusz Banasiuk. Odcinki z jego postacią mają być wyemitowane po wakacjach.
O tym, że aktor pojawi się w produkcji poinformowała dziennikarka "Pytania na śniadanie".
- Mateusz Banasiuk zostanie nową gwiazdą "Barw szczęścia". Już od września dołączy do obsady - zdradziła.
Na razie nie wiadomo, w jaką postać się wcieli. Nie wiadomo też, na jak długo zostanie w serialu.
Myślicie, że to dłuższy wątek? Może Banasiuk zagra tylko epizodycznie?
MT
Ujawniono karty polskich jurorów z głosowania na Eurowizji. Już wiadomo, kto dał pierwsze miejsce Izraelowi
Grzegorz Halama schudł prawie 30 kg. Teraz zdradza, co mu pomogło. "Nie pozostało mi nic innego"
Marianna Schreiber wypuściła spot wyborczy. AI wjechało mocno. Są inne problemy. "Wzbudza skrajne emocje"
Aktorki teatru "Fajna Ferajna" w 2023 roku zginęły w wypadku. W końcu zapadł wyrok w sprawie
Wystąpiła w największych hitach PRL-u. Niewielu łączy ją z Jackiem z Ich Troje
Tego jeszcze nie było. Cichopek wygadała się o pieniądzach. "Mówię wprost"
Henry Tadeusz mówi po polsku? Alicja Bachleda-Curuś w końcu ujawniła, jak jest naprawdę
Mariusz Szczygieł na tropie. Znalazł paragon grozy i przeprowadził śledztwo
17-letnia córka Oświecińskiego trafiła do szpitala. "Jest już po operacji"