W "Pierwszej miłości" pojawi się nowy bohater. Bardzo dobrze go znacie z anteny TVN-u. To duży transfer

Obsada "Pierwszej miłości" się powiększa. Do grona aktorów dołączy Leszek Stanek, który do tej pory był związany ze stacją TVN.

W "Pierwszej miłości" pojawi się nowy bohater, w którego wcieli się Leszek Stanek. Aktor o swoim debiucie w tym serialu poinformował fanów na Facebooku. W poście wspomniał także o swojej przyjaciółce Izie Miko, która równolegle z nim przygotowuje się do kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Kochani, niestety ale muszę naskarżyć na Izę i użyć środków masowego przekazu, aby powiedzieć, że moja przyjaciółka najzdolniejsza na Świecie (to ta część wspólna, która nas łączy) ciężko i intensywnie przygotowuje się do kolejnej edycji super produkcji "Twoja twarz brzmi znajomo", a ja w tym samym czasie również rozpoczynam współpracę ze stacją w waszym ulubionym serialu "Pierwsza miłość". O serialu napisze więcej niebawem - poinformował.

Zaangażowanie Stanka do serialu jest strzałem w dziesiątkę i sprawiło fanom artysty wiele radości.

Chyba wrócę do oglądania "Pierwszej miłości", skoro ty tam będziesz występować.
Super Leszku! Będziemy śledzić jedno i drugie.
Nie zdradzisz pewnie, kogo zagrasz?

Aktor niestety nie podzielił się informacją, jaką rolę odegra ani kiedy będzie można go oglądać na ekranie. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji. 

Przyjaźń Stanka i Miko

Leszek Stanek i Iza Miko przyjaźnią się od wielu lat. Znaczna część osób mogła się o tym przekonać, kiedy wspólnie wzięli udział w pierwszej edycji "Azji Express". W programie zajęli trzecie miejsce i bardzo szybko zyskali sympatię widzów. Od tamtej pory Stanek nie wiązał się na dłużej z żadną stacją. 

Czekacie na jego debiut w "Pierwszej miłości"?

MT

Więcej o: