Na fanów "M jak Miłość" czeka sporo niespodzianek. Chodzi o Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), która powróci do Polski. Aktorka już jakiś czas temu mówiła, że scenarzyści planują dla niej wątek z nowym mężczyzną. Jak się okazuje, zagra go Paweł Deląg.
Joasia nadal będzie przeżywać żałobę po Tomku (Andrzej Młynarczyk). Choć widzowie byli przekonani, że bohaterka na stałe opuści kraj, tak się jednak nie stanie. Na drodze kobiety pojawi się nowy sąsiad, który mocno namiesza w jej życiu.
Joasia zdecydowała, że na stałe wróci do Polski. Zaraz po powrocie zupełnie przypadkiem wpadnie na nowego sąsiada, którego zagra właśnie Paweł Deląg. Między nimi nie zaiskrzy od razu, ale z czasem zwykła relacja sąsiedzka przerodzi się w miłość - pisze "Super Express", powołując się na swoje źródła.
Jak myślicie, czy Paweł Deląg godnie zastąpi Andrzeja Młynarczyka, którego tak lubili widzowie? Patrząc na zdjęcia aktora i Barbary Kurdej-Szatan chyba przyznacie, że ładna z nich para, prawda? :)
JT
Marcin Rogacewicz padł na kolana przed Agnieszką Kaczorowską. "Powiedziałam tak"
Andrzej z Plutycz podjął już decyzję. Szykuje się nowa inwestycja
Olga Frycz urodziła! Zdradziła imię malucha
Marta Nawrocka nie chce już dłużej czekać. W działaniu ma wsparcie syna
Edward Linde-Lubaszenko nie chciał spisywać testamentu. Zależało mu tylko na jednym
Dekadę temu zwyciężyła w "MasterChef Junior". Teraz pokazała, jak szykuje się do ślubu
Tak mieszkają Boczarska i Banasiuk. Spójrzcie na pstrokaty sufit z czerwonymi łańcuchami
Kubacki wystąpił w "Dzień dobry TVN" i nagle stało się to. Jego córki zrobiły show
Syna Janusza Rewińskiego w emocjonalnym wyznaniu. Wspomina jedno z ostatnich spotkań z ojcem