Jak dziś wygląda Tola z Blog 27? Wróciła na salony i prezentuje się świetnie. Po starym wizerunku nie ma śladu

Tola Szlagowska rozpoczęła karierę jako zbuntowana emo-nastolatka. Teraz ma 25 lat i złagodziła swój wizerunek. Niedawno pozowała na ściance. Czy szykuje huczny powrót do show-biznesu?

Tola Szlagowska po rozpadzie zespołu Blog 27 wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie kształciła się muzycznie. Przez lata fani nie doczekali się powrotu wokalistki na scenę muzyczną w Polsce. Co jakiś czas, krążyły informacje o nowej płycie. Kobieta co jakiś czas pojawia się w mediach, ale wciąż czekamy na na wielki come back.

Tola i jej koleżanka Ala Boratyn z Blog 27 w latach świetności zespołu wzbudzały sporo kontrowersji. Ich wizerunek, ku zdenerwowaniu rodziców, mocno namieszał w głowach polskich nastolatek. Tola Szlagowska ostatnio znowu pojawiła się na salonach. Na premierze filmu "Atak Paniki" prezentowała się bardzo dobrze!

ZOBACZ JAK TOLA ZMIENIAŁA SIĘ PRZEZ LATA >>>

W swoim stroju wokalistka połączyła klasykę i sportowy look. Długie luźne, eleganckie spodnie i szykowna torebka były bazą, do której Tola dobrała białe adidasy i czerwoną bluzę. To wszystko stworzyło udaną całość.

TolaTola KAPIF.pl

Tola zmieniła również fryzurę. Pokazała się w długich i przede wszystkim naturalnych włosach. Nie pozbyła się jednak kolczyka z wargi. Czy to oznacza, że wciąż drzemie w niej młodzieńczy bunt?

Zastanawia nas czy wokalistka celowo zdecydowała się na bluzę z napisem “szkoła” w języku francuskim. Może sugeruje, że przez lata nieobecności w mediach przeszła szkołę życia? Wiemy jedno, na pewno nauczyła się wyczucia stylu.

A wam jak podoba się dzisiejsza Tola?

PC

Więcej o: