"Na dobre i na złe". Ich randka zamieni się w koszmar. Lena i Latoszek pobici do nieprzytomności!

W 688. odcinku "Na dobre i na złe" sielanka Leny i Latoszka zamieni się w prawdziwy horror.

Jak wiedzą fani "Na dobre i na złe", Lena (Anita Sokołowska) i Latoszek (Bartosz Opania) znów tworzą szczęśliwą rodzinę. Ale w najbliższym odcinku ich życie zamieni się w koszmar.  

Problemy zaczną się, gdy na SOR-ze pojawi się posiniaczony i potłuczony Staszek (Marcin Kwaśny). Lekarz będzie pod wpływem alkoholu i na oddziale poprosi, by jego rany opatrzyła Lena. Starska, widząc byłego ukochanego, będzie w totalnym szoku.

Po krótkiej rozmowie Staszek zapewni Lenę, że zawsze będzie na nią czekał. Tymczasem Latoszek, kiedy dowie się o obecności rywala w szpitalu, od razu poczuje się zazdrosny. 

Będzie się tak teraz wiecznie upijał, łamał? Ty go będziesz zszywać? Może sobie jeszcze grupę inwalidzką załatwi? - zapyta Lenę.
Nie chcę o tym mówić. Nie chcę tu być. Chcę wyjechać. Uciec gdzieś na chwilę - odpowie ukochanemu.

Latoszek postanowi spełnić jej marzenie. Zabierze Lenę na romantyczną wycieczkę za miasto. Lekarze zatrzymają się na stacji benzynowej i trafią na grupę motocyklistów, szukającą okazji do awantury. Chuligani szybko dogonią ich na drodze. 

Na poboczu dojdzie do poważnej bójki. Bandyci na początku zaatakują Latoszka, a kiedy Lena spróbuje wezwać policję - rzucą się również na nią. Ciężko pobici i nieprzytomni lekarze zostaną porzuceni sami przy drodze. 

Co wydarzy się dalej? Widzowie dowiedzą się już 6 grudnia. Emisja 688. odcinka "Na dobre i na złe" o 20:40 w TVP2. 

JT