Kolejny Gessler w TV! To on będzie nowym Gordonem Ramsayem

Mateusz Gessler poprowadzi prawdopodobnie nowy program.

Polsat wykupił niedawno znany format kulinarnego reality-show, "Hell's Kitchen". Polskim charyzmatycznym Gordonem Ramseyem najprawdopodobniej zostanie Mateusz Gessler, syn znanego restauratora Adama Gesslera, podają Wirtualnemedia.pl.

Mateusz Gessler jest murowanym faworytem do poprowadzenia "Hell's Kitchen" - mówi źródło portalowi Wirtualnemedia.pl.

Mateusz Gessler.Mateusz Gessler. East News East News

Producenci rozważali podobno kandydaturę Wojciecha Modesto Amaro, który jest jurorem w polsatowskim "Top Chefie", ten jednak nie przyjął propozycji. Woli pozostać przy jednym show, a poza tym skupić się na gotowaniu w restauracji Atelier Amaro.

W polskiej edycji "Hell's Kitchen" weźmie udział kilkunastu uczestników, którzy będą prowadzić restaurację pod okiem Gesslera. Co tydzień odpadnie jeden z nich. Walka jest jednak warta świeczki, bo wygrana w show to 100 tysięcy złotych. Nowy program ruszy już wiosną.

Mateusz Gessler pojawił się już w innym kulinarnym show - pełnił rolę jurora w jednym z odcinków "Top Chef". Mówiąc delikatnie, nie zasłynął z łagodnego języka. Krzyczał, a nawet zwyzywał uczestników (Kora i Beata Tyszkiewicz jurorkami w "Top Chef". A syn Adama Gesslera do uczestników: Jesteście bandą jełopów! ). Do jednego z nich powiedział:

Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał.

Innym razem denerwował się:

Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając.

Mateusz Gessler w 'Top Chef'.Mateusz Gessler w "Top Chef". Materiały promocyjne Materiały promocyjne

Mateusz Gessler prowadzi restaurację Warszawa Wschodnia ( Syn Adama Gesslera otworzył własną restaurację! I to nie byle jaką ).

Mateusz Gessler w 'Top Chef'.

Jest już za pan brat z kamerą: w 2012 i 2013 roku prowadził mini program kulinarny w "Studio Weekend" w Polsacie.

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: