Celebrytki biją się o prowadzenie programu o modzie!

Jesienią ruszy pierwszy w Polsce reality show o modzie. Kto stara się o jego prowadzenie?

Już po wakacjach w stacji FOX Life ruszy program o modzie i projektowaniu "Projektanci na start". Stacja reklamuje go jako pierwszy na polskim rynku modowy talent show o zmaganiach utalentowanych projektantów. Występ w takim programie przysporzy popularności nie tylko uczestnikom, ale i gwiazdom.  Nic więc dziwnego w tym, że na jego prowadzenie ostrzy sobie pazurki wiele rodzimych gwiazd. Jak udało nam się dowiedzieć, w szranki o taką posadę stanęły piękne i znane panie:

O prowadzenie programu walczą Kisio i Ślotała.  Na castingu były także Agata Nizińska, Anna Zejdler-Ibisz, Marietta Żukowska, a nawet Miss Polonia Marcelina Zawadzka - mówi nasze źródło.

Agata NizińskaAgata Nizińska Kapif Kapif

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka AKPA AKPA

Marietta ŻukowskaMarietta Żukowska Kapif Kapif

Anna IbiszAnna Ibisz Kapif Kapif

Ale to nie jedyna celebrytka, której zamarzyła się kariera  telewizyjna. O prowadzeniu show myślała podobno nawet Weronika Rosati!

Weronika Rosati parę razy przekładała termin castingu, aż w końcu go odwołała - wyjaśnia nam źródło.

Weronika RosatiWeronika Rosati Forum Forum

Oprócz prowadzących w nowym modowym show zobaczymy oczywiście także jurorów. Kto uznał, że ma charyzmę godną samej Magdy Gessler? Jak udało nam się dowiedzieć, o posadę jurora starał się Stefano Terrazzino.

Stefano TerrazzinoStefano Terrazzino Kapif Kapif

"Projektanci na start" to program, który ma otworzyć najzdolniejszym twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Twórców zainspirowali niezależni projektanci, którzy sprzedają swoje kreacje w internecie. Najlepsi z nich zostaną wybrani w castingach. Przez 12 odcinków będą rywalizować ze sobą pod okiem ekspertów i oczywiście telewidzów.

Będziecie oglądać?

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.