Wczorajszy program Wojewódzkiego zapamiętamy na długo. To było show gospodarza! Kuba przykuł uwagę wszystkich.
Ze Skawińskim, który po 10 latach ponownie zasiadł na jego kanapie, chciał pogadać oczywiście o seksie. A właściwie o trudnościach, jakie pojawiają się w - nazwijmy to - dojrzałym wieku. W pewnym momencie wypalił:
Powiem wam coś szczerze. Będziecie pierwszymi ludźmi, którym to powiem. Wiesz co niedawno usłyszałem? Od dużo młodszej dziewczyny! Nikt z was tego nie usłyszał. W sytuacji intymnej od dużo młodszej od siebie dziewczyny: Co tak długo? NIE, co taki długi!
Czyżby do Wojewódzkiego powoli docierało to, że nie ma już 20 lat:)? Trzeba jednak przyznać, że showman nie wygląda na swój wiek. Jego styl bycia też raczej odbiega od prezentowanego przez rówieśników Wojewódzkiego.
Oldżi
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Iza Miko przerażona zmianami w Los Angeles. "Syf, brud"
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
"The Voice Kids". Łzy i wzruszenie w pierwszym odcinku. Blanka nie wytrzyma
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania
Zapytaliśmy Serowską, czy wspólne konto bankowe partnerów to dobry pomysł? Nie owijała w bawełnę
Edyta Pazura szczerze o strachu przed utratą męża. "Boję się, że zostanę sama"