Już wkrótce kolejna rewolucja w tasiemcu TVP. Po tym jak, zdawałoby się, niepozorny Rysiek pokazał drugą twarz, czas na nowego bohatera, który nieźle namiesza w życiu rodziny Lubiczów, ocierając się o kazirodztwo.
Jak donosi światseriali.pl , pogromcą niewieścich serc okaże się Miłosz Kazuń (Konrad Darocha). Spokrewniony z Lubiczami nowy lokator w domu doktora ( Tomasz Stockinger ) swoje podboje zacznie dość romantycznie, bo od wyśpiewywania serenad pod pokojem rudowłosej Oli ( Kaja Paschalska ). Niezrażony niepowodzeniem swoje pożądanie skieruje w stronę całkiem już dojrzałej i atrakcyjnej Bożenki ( Agnieszka Kaczorowska ).
Pojawi się jednak pewien problem. Czy aby na pewno Miłosz będzie mógł zrealizować swoje miłosne fantazje - przecież ze śliczną dziewczyną najprawdopodobniej łączą go więzy krwi. Czy Rysiek znów postanowi interweniować w obronie córki?
Ostatecznie Miłoszowi spadnie kamień z serca, gdy dowie się, że Bożenka jest adoptowana. Zatem wygląda na to, że szykuje się wiele miłosnych uniesień w życiu coraz bardziej rozbrykanej nastolatki.
Rozenek otwarcie o finansach Henia. "W trakcie pierwszego pół roku życia zarobił na studia"
Youtuber ujawnia, ile Łatwogang mógł zarobić z reklam. "To będzie porąbana kasa"
Firma zmienia plany z Łatwogangiem. "Nie na miejscu"
Monika Richardson mówi o problemie z alkoholem. "Picie codzienne zaczęło się w moim trzecim małżeństwie"
"Czasami też kupię sobie kebaba". Znany ksiądz ujawnił zarobki. Tyle dostaje jako katecheta
Cała rodzina razem, a wszyscy patrzą na paznokcie 11-letniej księżniczki Charlotte. "Zdecydowanie za młoda"
Dwie pierwsze damy, jedno miejsce. Spotkanie w Chorwacji przyciągnęło uwagę
W majówkę kelnerzy przeżywają istny koszmar. Wachowicz i Terrazzino o zachowaniu klientów
Młynarska w emocjonalnym wpisie z Madrytu. Wspomniała o swoim zdrowiu