Oni zmieniają kobiety jak rękawiczki

Romanse gwiazd.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Kapif

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki co chwilę widziany jest z inna kobietą. Najczęściej są to młode dziewczyny. Kuba ma jedną zasadę, że ich wiek nie może przekraczać 25 lat. Kuba nie wybrzydza. Na jednej z imprez pojawił się w towarzystwie Dominiki Wodzianki, hostessy z jego programu. Przez długi okres Wojewódzki spotykał się też z Anną Muchą. Jako, że Kuba to prawdziwy facet z klasą swoim byłym potrafi pokazać fucka czego Mucha mogła doświadczyć. 48-letni playboy raczej nie zamierza się ustatkować.

Jan Wieczorkowski Jan Wieczorkowski kapif

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski to aktor o urodzie wiecznego łobuza i chłopca. Chociaż teraz już trochę osiwiał. To właśnie pociąga kobiety (łobuz nie siwe włosy). Jan bardzo często pojawiał się z inną kobietą. Przez jakiś czas spotykał się też z Moniką Brodką. W sierpniu 2009 roku ożenił się z matką swojego dziecka - Urszulą Kaczmarczyk.

Radek Majdan. Radek Majdan. TELE5

Radosław Majdan

Radosław Majdan to kasanowa warszawskich salonów. Jego najgłośniejszy związek to jednak nadal ten z Dodą. Radosław był też mężem Sylwii, która miło go wspomina. Monika Jarosińska i Doda pobiły się właśnie o Radka. Doda miała wtedy powiedzieć do Jarosińskiej:

Ru***łaś się z Radkiem, a jeśli on cię nie chciał, to znaczy, że śmierdzisz.

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak związany był z aktorką Violą Kołakowską, z która ma dziecko. Zostawił ją jednak dla młodziutkiej, wówczas 21-letniej Magdaleny Lamparskiej. Niedawno okazało się, że jego prawdziwą miłością z czasów studiów była Ilona Ostrowska.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Forum

Michał Wiśniewski

Michał to nasz mały weteran. Wiśniewski był trzykrotnie żonaty. Miłość aż po grób na początku ślubował Magdzie Femme, później Mandarynie a potem Annie Świątczak. Teraz zaręczony jest z Dominiką Tajner-Idzik. Zrobili sobie nawet miłosne tatuaże. Poprzednie żony musiały je usuwać. Zawsze można je jednak przerobić. Majdan z Dody zrobił sobie Indianina więc w razie konieczności Dominice z imienia ''Michał'' proponujemy przerobienie na smoka lub gustowną biedronkę.

Krzysztof Ibisz. Krzysztof Ibisz. www.KAPIF.pl

Krzysztof Ibisz

No jaka kobieta oprze się ciału (prawie) młodego Krzysztofa Ibisza? Jego wdziękom nie mogła się oprzeć Anna Ibisz, z którą stanął na ślubnym kobiercu a później na sali rozwodowej. Podobnie było też z Anną Nowak-Ibisz. Teraz prezenter związany jest z ponad 20 lat młodszą Pauliną Piosik, z którą jest zaręczony.

Rafał Maserak. Rafał Maserak. www.KAPIF.pl

Rafał Maserak

Rafał Maserak potrafi zakręcić bioderkiem i kobietom w głowie. Urokom tancerza nie mogła się oprzeć Małgorzata Foremniak. Maserak przez dwa lata spotykał się ze starszą prawie o 20 lat aktorką. Teraz związany jest z Anitą Leśniak-Kopiec.

Więcej o:
Komentarze (27)
Oni zmieniają kobiety jak rękawiczki
Zaloguj się
 • zebra20

  Oceniono 5 razy 5

  Świetne przykłady daliście XD : Maserak-tancerz- nieudacznik, Majdan-bandyta z przeszczepionymi włosami (pewnie z klaty), Krzysio Ibisz-żadna z jego żon nie dała rady- z chirurgiem plastycznym jest na "ty" nadal uważa że ma 18 lat, Wiśniewski ciotka która nie płaci nawet alimentów. Wieczorkowski kolejny facet z problemami zarówno z policja jak i z alkoholem, Karolak na tego wystarczy popatrzeć dlaczego żadna z nim nie wytrzymała, a wojewódzki to po prostu wojewódzki...chciałby ale nie może....

 • dr.dildo

  Oceniono 3 razy 3

  Ci goście to idealny target dla blachar. I takie z nimi kręcą.

 • zebra20

  Oceniono 2 razy 2

  zmieńcie lepiej na : brzydcy, nieudacznicy przy których żadna nie wytrzyma dłużej niż tydzień ;-)

 • petraa

  Oceniono 1 raz 1

  Karolak, nie jest przystojny,ale ma to coś. Wrodzoną charyzmę ;p co oczywiście nie upoważnia go do takiego zachowania, a reszta np. wiśniewski ? Nie zasługuje nawet na pisanie jego nazwiska dużą literą. Współczuję jego dzieciom ;/

 • wicur

  Oceniono 1 raz 1

  BUAHAHAHAHA

 • inka83

  Oceniono 1 raz 1

  Maserak przez kilka lat miał 2 kobiety i to oznacza,że zmienia je jak rękawiczki?ale bzdety

 • cosma

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli już, to - OLDBOYE !!!!!!!!!!!! haha , a Wojewódzki ,skończy jak babka Kiepska , na wózku inwalidzkim !

 • czarnygosi_ek

  Oceniono 1 raz 1

  kolejny rzetelny news plotka

 • gwendolyn

  0

  ekhem.....Kuba ma kryzys wieku średniego -,-

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX