Oni się przyznali do problemu z procentami

Gwiazdy także miewają problemy z alkoholem. Kto nadużywa procentów w polskim szołbiznesie? I kto miał odwagę się do tego publicznie przyznać?
Ilona Felicjańska. Ilona Felicjańska. www.KAPIF.pl

Ilona Felicjańska

Modelka przyznała się. gdy dwa lata temu pod wpływem alkoholu spowodowała stłuczkę. W mediach tłumaczyła się, że przyczyną jej alkoholizmu jest tęsknota za ojcem, presja społeczeństwa i rozczarowanie małżeństwem. Aktualnie przebywa na leczeniu.

Stanisława Celińska. Stanisława Celińska. www.KAPIF.pl

Stanisława Celińska

Wybitna aktorka bardzo szybko osiągnęła sukces zawodowy. I jak mówi to on jest winien temu, że sięgnęła po alkohol. Wpadła w uzależnienie. Była pierwszą znaną Polką, która się do tego publicznie przyznała. Od wielu już lat nie pije, choć jak sama mówi - wciąż jest alkoholiczką, tyle że nie pijącą.

Gienek Loska. Gienek Loska. www.KAPIF.pl

Gienek Loska

Był na dnie, pił nieustannie przez kilka dobrych lat. Udało mu się jednak przezwyciężyć nałóg. Dziś w ogóle nie pije.

Jarosław Kuźniar. Jarosław Kuźniar. www.KAPIF.pl

Jarosław Kuźniar

W jednym z wywiadów przyznał, że stres związany z pracą w mediach sprawił, że zaczął bardzo intensywnie sięgać po alkohol. Dziś zdaje sobie sprawę ze swojego uzależnienia i zdecydowanie rzadziej sięga po alkohol.

Izabella Trojanowska. Izabella Trojanowska. www.KAPIF.pl

Izabella Trojanowska

Po burdzie urządzonej pod wpływem alkoholu na lotnisku w Moskwie i tym samym pobycie w rosyjskiej izbie wytrzeźwień, Trojanowska przyznała, że ma problem z alkoholem. Dziś stara się porzucić nałóg.

Edyta Olszówka. Edyta Olszówka. www.KAPIF.pl

Edyta Olszówka

Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że jest bardzo słaba i silna jednocześnie i że często zdarza jej się zmienność nastrojów. Z tego powodu zdarza jej się sięgać po alkohol. Kilka lat temu pod wpływem alkoholu pobiła w samolocie stewardessę. Dziś stara się nie pić.

Więcej o: