Wszyscy menadżerowie Edyty

Górniak nie ma szczęścia do menadżerów, właśnie rozstała się z kolejnym. Zobacz, kto ją do tej porty reprezentował...
Janusz Józefowicz Janusz Józefowicz Kapif

Janusz Józefowicz

Nieoficjalny menadżer i mentor z czasów, gdy młodziutka Edyta śpiewała w musicalu "Metro".

Wiktor Kubiak Wiktor Kubiak Agencja Gazeta

Wiktor Kubiak

Pierwszy prawdziwy menadżer Edyty. Po jej sukcesie na Eurowizji podpisała ona kontrakt z należącą do Kubiaka  wytwórnią fonograficzną ORCA BV mającą swoją siedzibę w Londynie. To Kubiak wynegocjował międzynarodowy kontrakt płytowy Górniak z EMI Music, dzięki któremu mogła wydawać płyty na Zachodzie. Ich współpraca zakończyła się procesem.

Piotr Ostrach Piotr Ostrach Kapif

Piotr Ostrach

Znany mistrz PR zajmował się również wizerunkiem Edyty.

Dariusz Krupa Dariusz Krupa Kapif

Dariusz Krupa

Mąż piosenkarki nagle poczuł w sobie powołanie do zarządzania showbiznesem. Jego współpraca z Edytą przyniosła mierna płytę i jeszcze gorszą prasę. Po rozwodzie zajął się rozkładaniem na łopatki kariery zespołu Feel i Natalii Lesz.

Rinke Roojens Rinke Roojens Kapif

Rinke Roojens

Zajął się interesami Górniak po głośnym rozwodzie. Wytrzymał nieco ponad miesiąc.

Maja Sablewska Maja Sablewska Kapif

Maja Sablewska

Po miesiącach przerzucania się nazwiskami i domysłach prasy, kto następny Maja Sablewska ogłosiła, że teraz ona będzie pracowała nad wizerunkiem gwiazdy. Udało się sporo zrobić, ale najbardziej oczekiwanego efektu współpracy - płyty nie zobaczyliśmy. Menadżerka zasiądzie w jury nowego programu TVN "X Factor". Ta decyzja zakończyła współpracę z Górniak.

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Kto następny?

Edyta zdążyła się już przyzwyczaić do stanu "bez menadżera". Swego czasu powiedziała nawet, że nie jest jej do niczego potrzebny... Prędzej czy później jej interesami zajmie się jednak kolejny specjalista od wizerunku. I oby więcej w nim było Sablewskiej, niż Krupy.

Więcej o:
Komentarze (30)
Wszyscy menadżerowie Edyty
Zaloguj się
 • eeeee1

  Oceniono 24 razy 20

  niestety w dzisiejszych czasach piosenkarze zamiast wynajac kogos kto napisze im piosenki wynajmuja menadzerow i specow od wizerunku;

 • ateofi

  Oceniono 37 razy 15

  Tak?!! Tak jezdzicie po Darku Krupie, ale pracując z nim Edyta przynajmniej wydała płytę, koncertowała i też występowała w programach TV. A co takiego niby zrobiła Maja dla Edyty, poza "Tańcem z Gwiazdami" i wypromowaniem się na jej barkach do programu "X factor"?

 • fobos

  Oceniono 18 razy 14

  Józefowicz,wielki "menago" chciał sobie wychować młodziutka laseczkę na bzykanko w zamian za promocję co później spotkało Urbańską !!!

 • lojzo

  Oceniono 34 razy 14

  Żaden z tych menadżerów za darmo tego nie robił i zaden nie zbankrutował na Edycie. Moim zdanie każdy z tych managerów dbał głównie o to, żeby kasę zrobić na Edycie a nie żeby zadbać o jej karierę. To prawda, ze z artystami trudno się współpracuje ale za to za jaką kasę! Dlatego nie mam zamiaru użalać się nad nimi.

 • biancab

  Oceniono 18 razy 14

  Zapomnieliście o Arturze Iwanie i Marcinie Perzynie.
  O Ostrachu słysze pierwszy raz.

 • sensacja

  Oceniono 27 razy 7

  Edyta jest toksyczna, niszczy wszystkich wokół siebie. Zmarnowała szansę na międzynarodową karierę, bo nie dorosła do skali swojego talentu.

 • beabeta

  Oceniono 8 razy 4

  Menagerowie sa tylko dobrzy do brania pieniedzy!

 • fobos

  Oceniono 16 razy 4

  Uważam że DOBRY menager to taki który potrafi współpracować z artystą mimo jego "ciężkiego" charakteru a ci widać to hieny które urabiały tylko dla siebie a jak zaczynały się schody to się rozchodzili a że "gwiazda" jest na pierwszym planie to od mediów ona zawsze obrywa!!!

 • omajgad

  Oceniono 17 razy 3

  To nie Edyta nie ma szczęścia do menadżerów tylko raczej oni nie mają szczęścia do niej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX