Zespół Sachiel wygrał siódmą edycję "Must Be The Music". Pamiętacie Annę? Teraz uwielbia eksperymentować z kolorem włosów

Zespół Sachiel istnieje od drugiej połowy 2013 roku. Początkowo grupa składała się z dwóch wokalistów oraz wokalistki. W takim składzie zostali zwycięzcami siódmej edycji "Must Be The Music". Sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda Anna. Przeszła sporą metamorfozę!
Sachiel Sachiel materiały prasowe

Początki grupy Sachiel

Sachiel został stworzony przez trzech mieszkańców Krzeszowa - Piotra Bieryta (Neru), Annę Bieryt (Ana) i Krystiana Kroka (Czaru), który w 2015 roku pożegnał się z ekipą. Wokalistka prezentowała wówczas mało wyrazisty wizerunek i stawiała raczej na luźne stylizacje. 

Anna z Sachiel Anna z Sachiel facebook.com/sachiel

Sachiel

Ich pierwszy singiel pt. "Kiedy", został nagrany we wrześniu 2013 roku, a już miesiąc później zdobył szczyt w notowaniu w Muzycznym Radiu na Dolnym Śląsku. W październiku grupa wzięła udział w Festiwalu Form Muzycznych we Wrocławiu, zajmując czwarte miejsce. W tym samym czasie zespół wystąpił w "Must Be The Music" i zwyciężył, pokonując w finale Pięknych i Młodych.

Sachiel Sachiel facebook.com/sachiel

Anna i Piotr z Sachiel

Zespół na początku eksperymentował ze stylami muzycznymi, jednak w 2018 roku, już w duecie, postawił na brzmienia pop-dance z elementami hip-hopu. Stopniowo zmieniał się też styl jego wokalistki - Ania zmieniła kolor włosów i zdecydowała się na bardziej barwne stroje.

Anna z Sachiel Anna z Sachiel materiały prasowe

Anna z Sachiel

Jak widać później przyszedł blond...

Anna z Sachiel Anna z Sachiel materiały prasowe

Anna z Sachiel

A w połowie kwietnia Ania pochwaliła się kolejną zmianą w swoim wyglądzie - zaszalała z kolorem. Wrzuciła kilka zdjęć w takim wydaniu, jednak być może ta fryzura była jedynie peruką, bo już kilka dni później znowu mogliśmy oglądać ją w blondzie.

Anna z Sachiel Anna z Sachiel materiały prasowe

Anna z Sachiel

Na najnowszym zdjęciu widać, że wokalistka z Sachel ma blond ombre i wydaje się, że to właśnie ten kolor pozostanie dłużej na jej głowie.