Lipińska i Baron ogłosili swój związek, potem rozstanie. U Kubickiej znów się działo. Oto miłosne przygody gwiazd 2020

Jaki był rok 2020, każdy wie. Wiele osób chciałoby wykreślić go ze swojej pamięci, dla innych z kolei okazał się bardzo przełomowy, przyniósł miłość lub rozstanie. Nie da się ukryć, że gwiazdy mogły pochwalić się burzliwym życiem uczuciowym w tym roku. Sprawdzamy, kto się zakochał, a kto rozstał w 2020 roku.
Baron i Blanka Lipińska Baron i Blanka Lipińska Instagram/alekbaron

Blanka Lipińska i Baron

Nie da się ukryć, że relacja Blanki Lipińskiej i Barona była najgłośniejszą w roku 2020. Para po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła, że jest razem, publikując selfie w windzie w połowie marca. Słynne zdanie 'A teraz płoń internecie', którym autorka erotyków podpisała wspólną fotografię, stało się już niemal kultowe. Związek Blanki i Barona był intensywny oraz bardzo medialny. Para chętnie publikowała wspólne zdjęcia i nagrania. Na Instagramie mogliśmy śledzić niemal codzienność Blanki i Barona od późnych poranków po wspólnie spędzane noce. Niestety, ta sielanka nie trwała długo i już w październiku para ogłosiła rozstanie. Teraz podobno znów wróciła do siebie, ale na razie oficjalnie tego faktu nie potwierdziła. Ostatnio jednak Blanka i Baron bawili się razem na imprezie. Być może w 2021 roku znów będziemy oglądać ich wspólne stories?

Blanka Lipińska i Baron
Instagram/blanka_lipinska

Antoni Królikowski, Joanna Opozda Antoni Królikowski, Joanna Opozda Instagram/asiaopozda

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Rok 2020 był również intensywny dla Antoniego Królikowskiego, który najpierw rozstał się ze swoją dziewczyną Kasią Dąbrowską, a chwilę później związał się z koleżanką z branży - Joanną Opozdą. Po raz pierwszy para potwierdziła relację w lipcu.

Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Od tego momentu parze udało się zaliczyć nawet ściankę i wspólne wakacje. Antoni i Joanna chętnie publikują romantyczne zdjęcia w sieci i nie kryją swojego uczucia.

Zobacz: Joanna Opozda i Antek Królikowski na ściance. Aktorka podkreśliła figurę obcisłą kreacją

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa scree IG @juliawieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

To był również dobry rok dla Julii Wieniawy, która wcześniej była w związkach zarówno z Baronem, jak i Antkiem Królikowskim. Nie tylko jej eks znaleźli miłość w 2020 roku, ona także. Aktorka związała ze starszym o sześć lat kolegą po fachu - Nikodemem Rozbickim. O ich relacji mówiło się już od dawna, ale dopiero w listopadzie para opublikowała wspólne zdjęcie, na którym trzymała się za ręce. Julia i Nikodem już nie ukrywają swojego związku, ale też się z nim nie afiszują.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś screen IG @robert_karas_teamkaras

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Aktorka też znalazła miłość w 2020 roku! Pod koniec lipca zaczęła pokazywać się u boku Roberta Karasia, który jest sportowcem i na swoim koncie ma rekord świata w zawodach Iron Man. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia, które są ostatnio wyjątkowo malownicze. Agnieszka i Robert zdecydowali się zamieszkać na jakiś czas na jednej z indonezyjskich wysp.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk hucznie świętuje urodziny. Jest mnóstwo ozdób i biała suknia. Rozenek komentuje: Agnieszka wzięła ślub na Bali

Marcelina Ziętek, Piotr Żyła Marcelina Ziętek, Piotr Żyła screen Instagram / @marceepan / @piotr_zyla_official

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła również znalazł nowe uczucie w 2020 roku. Pod koniec lipca wyszło na jaw, że spotyka się z 22-letnią gwiazdą TVN-u - Marceliną Ziętek. Wtedy okazało się, że od dawna są parą. Marcelina często publikowała na Instagramie zdjęcia tajemniczego mężczyzny, jednak nigdy nie pokazywała jego twarzy. Od kiedy jednak informacja o ich związku wyszła na jaw, Marcelina i Piotr przestali się ukrywać, choć nie afiszują się z uczuciem. 22-latka kibicowała ukochanemu na trybunach w Wiśle, a ostatnio razem kupowali choinkę.

Zobacz: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek spędzą razem święta? Na najnowszym nagraniu widać, że zrobili ważne zakupy

Justyna Żyła z partnerem Justyna Żyła z partnerem Instagram/justynazyla

Justyna Żyła i tajemniczy mężczyzna

Była żona Piotra Żyły, Justyna, również zakochała się w tym roku. Na swoim profilu na Instagramie co jakiś czas prezentowała zdjęcia tajemniczego mężczyzny. Raz wrzuciła fotografię, na której widać było jego nogę, a raz ramię. Ostatnio poszła o krok dalej i sfotografowała się z ukochanym na tle gór. Tym razem mężczyznę widać było w całości, a do tego czule obejmował Justynę, a także ją całował. Miłość kwitnie!

Justyna Żyła z partnerem
Instagram/justynazyla

Sandra Kubicka Sandra Kubicka Instagram/Sandrakubicka

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves

Z kolei dla Sandry Kubickiej rok 2020 okazał się przełomowy. Modelka wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych i wróciła do Polski. To definitywnie zakończyło jej i Kaio Alvesa Goncalvesa związek. Ich relacja nie skończyła się jednak w przyjaznej atmosferze i byli kochankowie obwiniali się publicznie o rozpad związku. Sandra na początku przyznała, że była nieszczęśliwa i miała depresję, bo nie mogła zajść w ciążę, a jej partner był ciągle nieobecny. Była w rozsypce, bo widziała, że się tracą, a ona 'kochała go całym sercem'. Nie rozumiała jednak, dlaczego on upierał się, że chciał z nią zerwać już pod koniec zeszłego roku.

Przykre jest to, że on mówi, że chciał mnie zostawić już w grudniu... Jakbym była jakimś przedmiotem. W lutym nagrywał ze mną kampanię moich perfum, potem polecieliśmy na wakacje do Dubaju. Nie było tak, jak on mówi - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Teraz Sandra Kubicka jest singielką, co najwyraźniej jej służy. W wielu wywiadach, a także na Instagramie podkreślała, że woli na razie z nikim się nie wiązać.

Nie chcę obecnie związków. Całe życie przechodziłam z jednego związku do drugiego. Nigdy nie miałam okazji po prostu być normalną dziewczyną, chodzić na randki i się spotykać. Od razu były poważne związki, więc teraz chcę skupić się na pracy i szczęściu. Mężczyzna nie jest priorytetem w moim życiu - zapewniała Sandra.

Trzymamy kciuki za realizację jej planów.

Karolina Pisarek Karolina Pisarek Instagram.com/ karolina_pisarek

Karolina Pisarek i Jaime Camara

Gwiazda 'Top model' również zakończyła swój związek w 2020 roku. W czerwcu wyszło na jaw, że Karolina Pisarek i Jaime Camara nie są już razem. Ich relacja nie przetrwała z powodu rozłąki - modelka skupiała się na swojej karierze w Polsce, a kierowca rajdowy wraz ze swoim 11-letnim synem mieszkał natomiast w Miami. I choć oboje się odwiedzali, to jednak ostatnie tygodnie przed rozstaniem, które ze względu na zawodowe zobowiązania spędzili osobno, zaważyły na tym, że ich związek się rozpadł.

Jaime zrealizował się w życiu zawodowo. Dla Karoliny to kariera i plany zawodowe są dzisiaj priorytetem i jak się okazało - te dwie sfery są nie do pogodzenia. Karolina jest wdzięczna za czas spędzony ze swoim chłopakiem i życzy mu wszystkiego najlepszego, a tymczasem sama skupia się na realizacji celów, jakie wraz ze swoim managementem zaplanowała na ten rok - zdradził informator 'Gali'.

Od momentu rozstania Karolina Pisarek skupiła się na karierze.

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy EAST NEWS

Mary-Kate Olsen i Olivier Sakrozy

Po pięciu latach małżeństwa Mary-Kate Olsen i Olivier Sakrozy zdecydowali się zakończyć swój związek. Podobno powodem były dzieci, a właściwie ich brak. Aktorka chciała założyć rodzinę, natomiast jej mąż, który ma już dwoje dzieci z byłą żoną, nie chciał o tym słyszeć. W związku z tym Mary-Kate Olsen złożyła pozew rozwodowy w kwietniu 2020 roku. Na razie rozwód nie doszedł do skutku ze względu na pandemię, ale były mąż kazał gwieździe wyprowadzić się z ich mieszkania.

Brian Austin Green i Megan Fox Brian Austin Green i Megan Fox Instagram/arent_you_that_guy

Megan Fox i Brian Austin Green

Związek Megan Fox i Briana Austina Greena również rozpadł się w 2020 roku. Para była ze sobą 16 lat - w 2010 roku wzięła ślub po sześciu latach związku. Ma trzech synów i przechodziła już niejeden kryzys. Pierwszy pozew rozwodowy Megan złożyła w 2015 roku, ale wtedy zdecydowała się go wycofać. Niestety, w 2020 roku para znów się rozstała i wygląda na to, że tym razem na dobre. Aktorka znalazła nawet pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny. Zaczęła spotykać się z Machine Gun Kellym.

Zobacz: Megan Fox i Brian Austin Green będą walczyć o dzieci w sądzie. Brian chce równego podziału opieki