Antek Królikowski jest zakochany. Aktor oficjalnie potwierdził związek z Joanną Opozdą

Potwierdziły się informacje, które krążyły w mediach od kilku tygodni. Antek Królikowski znów jest szczęśliwie zakochany.

Antek Królikowski jest bez wątpienia jednym z najbardziej kochliwych aktorów w polskim show-biznesie. Kilka lat temu związany był z Joanną Jarmołowicz, która teraz jest z jego młodszym bratem, Jankiem. Później tworzył parę z Julią Wieniawą, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu.Następnie był z Katarzyną Dąbrowską i choć dopiero niedawno się rozstali, to w mediach już pojawiały się rewelacje na temat kolejnego związku aktora. Wygląda na to, że ulubieniec Patryka Vegi nie lubi być singlem, bo niedawno potwierdził plotki o nowej wybrance serca.

Zobacz wideo Tak Antek Królikowski wypowiadał się o Kasi

Antek Królikowski potwierdził związek

Przez ostatnie półtora roku Antek był związany z Katarzyną Dąbrowską. Niestety o ich relacji nie wiemy zbyt wiele, bo piękna blondynka unikała medialnego rozgłosu. Niedawno opublikowała na Instagramie post, w którym podziękowała Antkowi za wspólnie spędzony czas i potwierdziła, że się rozstali. Od tamtej pory coraz głośniej mówiło się o tym, że aktor związał się z koleżanką po fachu, Joanną Opozdą. Niedawno wybrali się wspólnie na kolację, gdzie doszło do przykrego incydentu. Kelnerka miała oblać Antka lampką wina. Według relacji obecnych w restauracji gości, Joanna Opozda ponoć niemiło zwróciła się do pracownicy. O sytuacji doniósł serwis Pudelek.

Wypadek w restauracji odbił się szerokim echem w mediach, co skupiło na dwójce aktorów jeszcze większą uwagę. Antek Królikowski odniósł się do krążących spekulacji i w rozmowie z Plejadą potwierdził, że spotyka się z Asią.

Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje - powiedział.
 

Pozostaje nam życzyć wszystkiego dobrego zakochanym! Czekamy na ich pierwsze wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.