Agnieszka Włodarczyk spotyka się z Robertem Karasiem. Sportowiec rok temu był żonaty. Jego była żona to piękna blondynka

Jak się okazuje, nowy chłopak Agnieszki Włodarczyk ma już na koncie małżeństwo. Zobacz, jak wygląda jego była żona.

W życiu uczuciowym Agnieszki Włodarczyk w ciągu ostatnich lat sporo się działo. Aktorka ma na koncie kilka nieudanych związków m.in. ten z Mikołajem Krawczykiem, z którym poznała się na planie serialu "Pierwsza miłość". Para rozstała się już dobre kilka lat temu. Teraz Agnieszka Włodarczyk spotyka się ze sportowcem - Robertem Karasiem, czym dopiero całkiem niedawno pochwaliła się na Instagramie. Jak się okazuje, ten jeszcze rok temu był żonaty.

ZOBACZ TEŻ:Agnieszka Włodarczyk jest zakochana! Pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem. To rekordzista świata w Iron Manie

Nowy partner Agnieszki Włodarczyk rok temu miał żonę

Robert Karaś jest mistrzem świata w triathlonie. Jak udało się dowiedzieć portalowi Plejada, jeszcze rok temu był żonaty. Jego wybranką była Natalia Ćwik-Karaś, która w maju ubiegłego roku udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Traithlon Life". W rozmowie wspominała swoje pierwsze spotkanie ze sportowcem. Dowiedzieliśmy się również, że para pobrała się w 2012 roku. 

Znamy się od dziesięciu lat. Poznaliśmy się, pracując razem na pływalni jako ratownicy. To był czas, kiedy Robert kończył z pływaniem w Gdańsku, wrócił do Elbląga i rozpoczął przygodę z triathlonem. W tym czasie zdawał maturę, a ja kończyłam Gdański AWF, więc te nasze drogi spotykały się w Gdańsku i w Elblągu. W końcu zamieszkaliśmy razem i 7 lat temu wzięliśmy ślub - mówiła wówczas.

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk w "patriotycznym" dresiku na przejażdżce rowerowej z nowym ukochanym. Wybrali się do restauracji

W rozmowie z magazynem była żona obecnego partnera Agnieszki Włodarczyk opowiedziała również, jak Robert Karaś o nią dba.

Robert lubi mnie rozpieszczać. Wie, co lubię i zawsze tak układa dzień, żeby codziennie wieczorem pójść ze mną i z Judy (nasz pies) na długi spacer, czy po treningu pojechać rowerami na kawę. Wspólne spędzanie czasu jest najlepszą rzeczą. Doceniam to, że będąc w całym tym reżimie treningowym, zachowuje równowagę między trenowaniem a życiem rodzinnym...- dodała. 
 

O życiu prywatnym Roberta Karasia dotąd media nie pisały zbyt wiele, jednak związek z Agnieszką Włodarczyk z pewnością to zmieni. 

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?