Agnieszka Włodarczyk porównuje Instagram z rzeczywistością. Nie oszczędziła siebie. "Kocham ten twój dystans"

Agnieszka Włodarczyk znów pokazuje, jak bardzo wirtualny świat różni się od rzeczywistości. Gwiazda opublikowała serię zdjęć, które to udowadniają. Jak jej poszło?

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie z fanami, którzy na bieżąco śledzą jej życiowe perypetie. Niedawno aktorka opublikowała serię zdjęć, na których porównała Instagram z rzeczywistością, a internauci docenili jej szczerość.

Zobacz wideo Które gwiazdy mają ponad milion obserwujących na Instagramie?

Agnieszka Włodarczyk porównuje oczekiwania z rzeczywistością

Niedawno pisaliśmy o tym, że Agnieszka Włodarczyk porównała idealny kadr z wakacji ze zwyczajnym zdjęciem ze swojej sypialni. Aktorka poszła za ciosem i po raz kolejny zafundowała swoim obserwatorom ciekawe porównanie. 

 

Agnieszka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała kilka zdjęć. Na pierwszym, klasycznym selfie, pozuje w pełnym makijażu i ze starannie ułożoną fryzurą. Kolejne ujęcia to pamiątki z włoskich wakacji, podczas których aktorka pozwoliła sobie na pełen luz. Pozuje bez grama makijażu, jej włosy są w nieładzie, ale - co najważniejsze - na jej twarzy widać szczerą radość. 

W dobie idealnie wykadrowanych zdjęć każdemu przyda się odrobina normalności. Obserwatorzy Agnieszki docenili jej szczerość i fakt, że pokazuje, jak wygląda, gdy blask fleszy gaśnie.

Kocham ten twój dystans do siebie.
Nasze niedoskonałości czynią nas wyjątkowymi. Amen
Bez mejkapu i z jedzeniem w ręku zdecydowanie więcej poweru w oczach - czytamy w komentarzach.

Nie od dziś wiadomo, że media społecznościowe mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Zdjęcia, które przeglądamy na Instagramie często zakłamują rzeczywistość i zazwyczaj są efektem wielogodzinnej pracy sztabu profesjonalistów. Idealne ujęcie wymaga pracy i jest czasochłonne. Jednak prawdziwe życie jest poza wirtualną rzeczywistością wygląda zdecydowanie inaczej. Pamiętajmy o tym.