Agnieszka Włodarczyk jest zakochana! Pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem. To rekordzista świata w Iron Manie

Agnieszka Włodarczyk jest w związku ze sportowcem! Robert Karaś pobił rekord świata w Iron Manie.

Agnieszka Włodarczyk do show-biznesu trafiła jeszcze jako nastolatka. Dzięki rolom w kultowych produkcjach (m.in.: "E=MC2" czy "13 posterunek") dorobiła się statusu gwiazdy. W ostatnich latach aktorka rzadziej pojawia się jednak na ekranie. Do niedawna niewiele było wiadomo o jej życiu prywatnym. Jak się okazuje, Agnieszka Włodarczyk jest zakochana!

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk ma NOWEGO partnera! Razem wypoczywali w Sopocie. Czule ją obejmował

Agnieszka Włodarczyk jest w związku ze sportowcem!

Po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem Agnieszka Włodarczyk była w kilku związkach. Relacje nie przetrwały próby czasu, ale w życiu uczuciowym aktorki wreszcie zaświeciło słońce. 39-latka jest szczęśliwie zakochana, a jej partner to znany sportowiec - Robert Karaś. W 2018 roku mężczyzna pobił rekord świata w triathlonie, a konkretnie jego bardziej wymagającej i prestiżowej odmianie, czyli Iron Manie (3,86 km pływanie, 180,2 km jazda na rowerze i 42,195 km bieg). Mistrzostwa świata w długodystansowych wyścigach odbywają się co roku na Hawajach.

31-latek pierwszy pochwalił się pierwszym wspólnym selfie z aktorką. Czarno-białą fotkę "podpisał" dwoma emotikonami przedstawiającymi serca. Agnieszka Włodarczyk udostępniła to samo zdjęcie na swoim instagramowym profilu, co wywołało lawinę życzeń i gratulacji w komentarzach.

Fajny jest i szacun za jego dokonania!
Piękna z Was para.
Cudowni - czytamy.

Agnieszka Włodarczyk nie odpowiedziała co prawda bezpośrednio na gratulacje, ale polubiła wszystkie życzliwe komentarze.

Nam nie pozostaje więc nic innego, jak pogratulować i życzyć dużo miłości!

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu