Agnieszka Włodarczyk chwali się odważnym zdjęciem w bikini w basenie. "Jest się do czego przytulać". Jej chłopak reaguje

Agnieszka Włodarczyk wyjechała na wakacje z nowym chłopakiem, Robertem Karasiem. Aktorka pochwaliła się nową fotką w bikini, a jej ukochany komentuje.

Agnieszka Włodarczyk od niedawna spotyka się ze sportowcem, Robertem Karasiem. Teraz para wybrała się na wakacje do Włoch. Aktorka chętnie chwali się zdjęciami i nagraniami wideo. Na Instagram wrzuciła również obowiązkową fotkę w bikini, pozując w basenie. Komplementów nie było końca.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Agnieszka Włodarczyk chwali się zdjęciem w bikini

Aktorka opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, na którym prezentuje fanom swoje wdzięki. Fotografia posłużyła jej jednak do opisu nowego zabiegu, któremu się poddała. Agnieszka Włodarczyk chciała zadbać o swoją skórę.

Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie. Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach (przynajmniej na razie, chociaż na efekt końcowy trzeba poczekać ok.trzech tygodni) Niesamowite! Czary mary. Zmarszczki delikatnie się wygładziły ale nadal malują się na mojej twarzy.Super! Nastolatką i tak już nie będę, z czego zresztą ogromnie się cieszę - napisała.
 

Post Agnieszki Włodarczyk wzbudził niemałe zainteresowanie fanów, głównie ze względu na fotografię. Fani zachwycili się wyglądem aktorki.

Matko z córką, co za ciało.
Kwitniesz.
Aga klasa od lat. Powala wszystkich.

Zdjęcie skomentował również ukochany Agnieszki, wstawiając trzy czerwone serca. Na to jedna z fanek zareagowała słowami:

Jest się do czego przytulać.

Robert Karaś nie pozostawił tych słów bez odpowiedzi.

A ja lubię się przytulać.

chłopak Agnieszki Włodarczyk komentujechłopak Agnieszki Włodarczyk komentuje Instagram/agnieszkawlodarczykofficial/

Agnieszka Włodarczyk "lubi to". A wam podobają się tak odważne fotografie aktorki?

Więcej o: