Piotr Żyła i Marcelina Ziętek spędzą razem święta? Na najnowszym nagraniu widać, że zrobili ważne zakupy

Piotr Żyła i aktorka Marcelina Ziętek od jakiegoś czasu są parą. Aktorka pokazała na Instagramie nagranie, które świadczy o tym, że skoczek pomaga jej w przedświątecznych przygotowaniach.

Piotr Żyła ma za sobą medialny rozwód z Justyną Żyłą, dla której rozpad małżeństwa stał się okazją do zaistnienia w show-biznesie. Góralka wystąpiła nawet w "Tańcu z gwiazdami" i przez chwilę prowadziła własny program. Dziś stara się ułożyć sobie życie na nowo, podobnie jak jej eksmąż Piotr, który związał się z Marceliną Ziętek, gwiazdą TVN-owskiej produkcji "19+".

Piotr Żyła, Justyna ŻyłaJustyna Żyła komentuje związek byłego męża z młodą aktorką

Para od czasu do czasu chwali się swoim szczęściem w social mediach, a jej związek zdążyła już skomentować była żona skoczka. Justyna, która nie tak dawno spróbowała swoich sił w aktorstwie, przyznała, że nie jest zazdrosna o nową partnerkę ojca swoich dzieci.

Zobacz wideo Justyna Żyła odpowiada na pytania dotyczące swoich ust

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek spędzą razem święta? To nagranie wiele wyjaśnia

Marcelina Ziętek chętnie pokazuje na Instagramie kulisy swojego życia prywatnego, ale stara się nie odnosić do relacji z Piotrem. Aktorka pochwaliła się właśnie przedświątecznym filmikiem, na którym wyciąga z bagażnika samochodu choinkę i radośnie podryguje przed obiektywem aparatu.

W cudownym świątecznym nastroju - ciasteczka upieczone, choinka ubrana, prezenty spakowane – przyznała w opisie filmiku.
 

Wygląda na to, że Marcelina spędzi święta razem z Piotrem Żyłą. Sportowe Subaru, z którego Ziętek wyciągnęła świąteczne zakupy, należy do jej ukochanego. Żyła niedawno chwalił się swoim cackiem na Instagramie i filmik, który aktorka zamieściła w internecie, najprawdopodobniej nagrał jej chłopak.

 

Marcelina Ziętek, Piotr ŻyłaNowa dziewczyna Piotra Żyły przeżywa szczęśliwy czas. To "początek nowego, wyjątkowego". Fani podejrzewają oświadczyny

Wszystko wskazuje na to, że związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek wszedł w nowy etap. Gratulujemy i życzymy pomyślności.