Joanna Opozda i Antek Królikowski na ściance. Aktorka podkreśliła figurę obcisłą kreacją

Joanna Opozda i Antek Królikowski pojawili się na premierze teledysku Pawła Tura. Para nie odstępowała siebie na krok i chętnie pozowała na ściance. Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Opozda i Antek Królikowski to obecnie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Od pewnego czasu w kuluarach mówiło się, że mają się ku sobie, jednak oficjalnie potwierdzili związek dopiero w połowie lipca. Aktorzy przestali ukrywać się ze swoja miłością i zaczęli chętnie pozować razem na swoich instagramowych kontach i branżowych imprezach. Niestety, nie obyło się bez kontrowersji. Dla wielu informacja o nowym związku Królikowskiego była szokiem, ponieważ obiegła media niedługo po zakończeniu relacji aktora z Katarzyną Dąbrowską.

Zobacz też: Joanna Opozda i Antek Królikowski mają za sobą "pierwszą kłótnię". Aktorka pokazała ją na Instagramie

Opozda coraz chętniej otwiera się na temat związku z Antkiem. Okazuje się, że miłość w blasku fleszy ma też swoje złe strony. Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" opowiedziała niedawno o hejcie, z jakim musiała się zmierzyć:

W show-biznesie zapanowała posucha, może dlatego ludzie są żądni afer i plotek? Niemniej jednak fala hejtu, jaka się na mnie wylała, jest przerażająca. To, jak przedstawia się mnie i Antka, jest bardzo niesprawiedliwe, bo jesteśmy zupełnie innymi, niż o nas piszą – przyznała w rozmowie z "Party".

Joanna Opozda i Antek Królikowski pozują na ściance

W piątkowy wieczór para pojawiła się na premierze teledysku Pawła Tura, gdzie chętnie posyłali uśmiechy fotoreporterom. Na tę okazję Opozda wybrała prostą łososiową sukienkę bez ramiączek, do której dobrała czarną torebkę. Całość stylizacji dopełniły czarne czółenka z odkrytym noskiem.

Zobaczcie jak się prezentowali na ściance. Miłość kwitnie?

Zobacz wideo Joanna Opozda o konflikcie z Julią Wieniawą. Szczere i mocne słowa!