Agnieszka Włodarczyk hucznie świętuje urodziny. Jest mnóstwo ozdób i biała suknia. Rozenek komentuje: Agnieszka wzięła ślub na Bali

Agnieszka Włodarczyk obchodziła 40. urodziny. Aktorka nie kryła wzruszenia; bliscy sprawili jej ogromną niespodziankę, której kompletnie się nie spodziewała.

Okrągłe urodziny należy świętować z odpowiednim rozmachem. Nie inaczej było w przypadku Agnieszki Włodarczyk, która czterdziestkę obchodziła podczas wyjazdu na jednej z indonezyjskich wysp. Przyjęcie-niespodziankę przygotowały dla aktorki najbliższe przyjaciółki oraz partner. Włodarczyk podzieliła się tym szczególnym momentem, wrzucając na Instagram dużo zdjęć. Szczególną uwagę przyciąga jej biała kreacja. Czyżby jednak odbył się ślub?

Robert Karaś i Agnieszka WłodarczykNowy chłopak Agnieszki Włodarczyk jeszcze rok temu był żonaty

Zobacz wideo Ekipa "BrzydUli" świętowała urodziny Julii Kamińskiej na planie

Agnieszka Włodarczyk skończyła 40 lat

Nic dziwnego, że emocje wzięły nad Włodarczyk górę. Pięknie udekorowany stół, całe mnóstwo kwiatów oraz uczta przygotowana przez ukochanego to idealny scenariusz na udane urodziny. W organizacji hucznej imprezy wzięły też udział najbliższe znajome Agnieszki. Wszystko zostało utrzymane w biało-złotej tonacji, idealnie wpasowując się w klimat egzotycznej wyspy.

Huczne urodziny Agnieszki WłodarczykHuczne urodziny Agnieszki Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk - Instagram

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk chwali się odważnym zdjęciem w bikini w basenie

Gwiazdy gratulują Włodarczyk czterdziestki i... ślubu?

Agnieszka świętowała urodziny w białej sukni do ziemi. Trudno sobie nie skojarzyć takiej kreacji z zamążpójściem. Szczęśliwa gwiazda dodała nieco dwuznaczny podpis pod zdjęciem, sugerując, że jeśli marzy nam się przyjęcie urodzinowe ze ślubem w jednym, warto zapoznać się z ofertą polecanej przez nią firmy. Słowa i suknia nie uszły uwadze internautów i znajomych, którzy złożyli Włodarczyk serdeczne życzenia.

Sto lat kochana. Radziowi pokazałam, jeszcze nie czytając, i mówię: Agnieszka wzięła ślub na Bali - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.
Ale super, gratulacje!
Najlepszego, szczęścia i miłości.
To było weselicho czy nie było? - piszą w komentarzach obserwatorzy.

Rozenek komentuje zdjęcie WłodarczkRozenek komentuje zdjęcie Włodarczk Agnieszka Włodarczyk - Instagram

W rozmowie z Plotkiem Agnieszka Włodarczyk przyznała, że nie będzie komentowała domysłów na temat życia prywatnego.