Megan Fox i Brian Austin Green będą walczyć o dzieci w sądzie. Brian chce równego podziału opieki

Megan Fox i Briana Austina Greena czeka walka w sądzie. Aktor "Beverly Hills, 90210" chce równego podziału opieki nad trójką ich synów.

O tym, że Megan Fox i Brian Austin Green przechodzą kryzys, mówiło się od wielu lat. Prawdopodobnie para przez ponad 5 lat przeżywała trudne chwile, ale dopiero w 2019 roku zdecydowała się rozstać. Już rok później zostały złożone papiery rozwodowe. Jednak to nie będzie ich jedyna batalia sądowa. Brian chce także równego podziału opieki nad trójką ich dzieci. Czyżby małżeństwo, miało spierać się w sądzie? Na to wygląda.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Megan Fox i Brian Austin Green będą walczyć w sądzie

Choć wydawało się, że Megan i Brian rozstali się w przyjaźni i dogadują się całkiem nieźle, to jednak między byłymi małżonkami dochodzi czasem do spięć. Aktorka papiery rozwodowe złożyła dokładnie dzień przed świętem Dziękczynienia. Nie spodziewała się jednak, że jej mąż wystosuje swoje warunki. Z pewnością mogą zaszkodzić one jej nowemu związkowi z raperem Machine Gun Kelly.

Brian Austin Green chce przyznania równego podziału i wspólnej opieki nad trójką ich synów: 8-letnim Noah Shannon, 6-letnim Bodhi Ransom i 4-letnim Journey River. Jako powód rozwodu podaje "różnice nie do pogodzenia".

Dojście do porozumienia tej dwójki może graniczyć z cudem. Jak pamiętamy, Megan i Brian zaledwie dwa miesiące temu pokłócili się o dzieci. To wtedy aktorka publicznie zarzuciła mężowi, że "lansuje się na ojca roku", gdy ten opublikował zdjęcia z ich synami.

Wiem, że kochasz swoje dzieci, ale nie rozumiem, dlaczego nie możesz przestać używać ich wizerunków na Instagramie. Wygląda to tak, że ja jestem nieobecną matką, a ty jesteś wieczne oddanym ojcem roku - pisała.

Czekamy zatem na dalsze rozwinięcie tego sporu. Mamy jednak nadzieję, że dojdą do porozumienia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.