Edyta Golec upaja się górskimi widokami z tarasu. Jak mieszkają członkowie grupy Golec uOrkiestra?

Narodowa kwarantanna zmusiła członków zespołu Golec uOrkiestra do rezygnacji z licznych koncertów i tym samym zaszycia się w domach. Muzycy mają jednak to szczęście, że ich posiadłości usytuowane są w pięknych górskich okolicach. Instagramowe fotorelacje Edyty Golec obrazują, z jakimi widokami przyszło na co dzień obcować popularnym bliźniakom. Jest bajecznie!
Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra Instagram/ @golecuorkiestra

Wspólna joga przy zachodzie słońca

Edyta i Łukasz Golcowie odnaleźli sposób na nudę podczas domowej izolacji. Wspólna joga w promieniach zachodzącego słońca z pewnością nie tylko koi nerwy, ale również pozytywnie wpływa na sprawność fizyczną małżonków i ich relację. W domu muzyków nie mogło zabraknąć miejsca, w którym mają okazję się zrelaksować, a przeszklone ogromne drzwi pozwalają podziwiać widoki z każdego zakamarka posiadłości. 

Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra Instagram/ @edytagolecofficial

Ogródkowe lenistwo z kotem

Edyta Golec często pozuje do zdjęć z ulubionym zwierzakiem. Przy okazji uchyla rąbka tajemnicy, jak wygląda fragment jej ogrodu. Jest zielono, a stworzona z naturalnych materiałów fasada domu pozostaje utrzymana w jasnych kolorach. 

Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra Instagram/ @edytagolecofficial

Górskie widoki z okna

Jednym z wielu pozytywów mieszkania w górach są z pewnością piękne krajobrazy i rozpościerające się z okien klimatyczne widoki. Żona Łukasza Golca uwielbia spędzać czas na tarasie, z którego może podziwiać całą okolicę.

Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra Instagram/ @edytagolecofficial

Drewniana kuchnia

Na jednym z instagramowych filmików widać kuchnię w domu Golców. Muzycy bardzo chronią swoją prywatność, a zdjęcia z rodzinnej posiadłości pojawiają się w sieci niezwykle rzadko, jednak narodowa kwarantanna sprowokowała ich do tego, by nieco częściej publikować posty wprost z domowego zacisza. W kuchni artystów nie zabrakło kamiennych dekoracji, żywych kwiatów i ogromnego drewnianego stołu.

Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra Instagram/ @edytagolecofficial

Dzieła sztuki na ścianie

Wystylizowana skrzypaczka zapozowała przed lustrem, pokazując przy okazji wnętrze swojego domu. Drewniane elementy nie zdziwiły chyba nikogo, kto wie, że posiadłość Golców znajduje się w Beskidach. Uwagę przyciąga jednak ściana, a dokładniej zawieszone na niej obrazy, które są dziełami Jana Wałacha. 

Przyglądamy się również ścianie. Cieszy nas obecność sztuki Jana Wałacha - czytamy w jednym z komentarzy pod postem. 
Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra screen TVP

Góralska rodzina przy jednym stole

Członkowie grupy Golec uOrkiestra dbają o relacje z bliskimi. Bracia mieszkają w niewielkiej odległości od siebie, a wspólne zasiadanie przy jednym stole jest dla nich normą. Rodzina od zawsze była dla nich priorytetem.

Golec uOrkiestra Golec uOrkiestra screen TVP

Posiadłość Golców

Zarówno Łukasz, jak i Paweł mieli podobno zakupić niemalże identyczne góralskie wille. Ich wielkość robi wrażenie, bowiem same budynki mają ponad 350 metrów kwadratowych. Do tego wszystkiego dochodzą nieustannie pielęgnowane ogrody. 

Więcej o: