Bradley Cooper i Irina Shayk znowu razem? Przytulali się na ulicy. Wszystko widać na zdjęciach

Bradley Cooper i Irina Shayk zostali przyłapani na wspólnym spacerze. Ex-partnerzy nie szczędzili sobie czułości, a wszystko udokumentował towarzyszący im paparazzo.
Irina Shayk i Bradley Cooper Irina Shayk i Bradley Cooper East News

Irina Shayk i Bradley Cooper przyłapani razem

Stało się. Irina Shayk i Bradley Cooper zostali przyłapani na wspólnym wypadzie na miasto. Wygląda na to, że jedna z najgorętszych ex-par Hollywood znów ma się ku sobie, a po długotrwałej zimie w ich relacji wreszcie nastąpiło ocieplenie stosunków. W czerwcu zeszłego roku Shayk wyprowadziła się z domu, a para po wielu miesiącach kryzysu w związku podjęła decyzję o rozstaniu. Ich pierwsze od ponad pół roku zdjęcia pokazują jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Irina Shayk
East News

Irina Shayk i Bradley Cooper Irina Shayk i Bradley Cooper East News

Rodzinny spacer w towarzystwie paparazzi

Irina Shayk i Bradley Cooper są zmuszeni widywać się od czasu do czasu ze względu na córkę. Ostatnio wybrali się na spacer po przedmieściach Nowego Jorku, na który zabrali małą Lei De Seine. Aktor miał założoną maseczkę chroniącą przed koronawirusem. Wzorowi rodzice początkowo zachowywali między sobą dystans i najwyraźniej byli świadomi obecności wścibskiego paparazzo.

Bradley Cooper
East News

Irina Shayk i Bradley Cooper Irina Shayk i Bradley Cooper East News

Czuły uścisk w błysku fleszy

W pewnym momencie aktor czule objął swoją ex-partnerkę, co zostało uwiecznione na zdjęciach. Po opublikowaniu sensacyjnych fotografii ze spaceru, media plotkarskie zaczęły rozpisywać się o rzekomych próbach odbudowy partnerskiej relacji Coopera i Shayk. Kto wie, być może jest coś na rzeczy.

Irina Shayk i Bradley Cooper
East News

Bradley Cooper, Jennifer Garner Bradley Cooper, Jennifer Garner Forum

Te zdjęcia mówiły wszystko

Gorący uścisk między partnerami dziwi tym bardziej, że kilkanaście dni temu świat obiegły zdjęcia, na których Bradley Cooper razem z córeczką wypoczywa na plaży w towarzystwie Jennifer Garner. W kuluarach od pewnego czasu mówiło się o ich romansie, a fotografie z plaży jedynie potwierdzały te przesłanki.

Lady Gaga, Bradley Cooper Lady Gaga, Bradley Cooper East News

"Narodziny romansu"

O problemach w związku Bradleya i Iriny zaczęło być głośno w momencie, gdy do kin wszedł film "Narodziny gwiazdy". Ekranowy romans Coopera i Lady Gagi wyglądał tak autentycznie, że fani nie mieli wątpliwości, iż między piosenkarką a aktorem rzeczywiście zrodziło się uczucie. Plotki jednak nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron, prawdopodobnie głównie... z powodów ekonomicznych. Cooper podpisał z Shayk umowę, która mówiła o tym, że po rozstaniu przez minimum pół roku żadne z nich nie może mówić o nowym związku.

Irina Shayk i Bradley Cooper Irina Shayk i Bradley Cooper East News

Wielki powrót?

Romans Coopera i Gagi to już przeszłość. Myślicie, że aktor po kilkunastu miesiącach rozłąki planuje wrócić do matki swojego dziecka?