Irina Shayk pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Tatiana jest równie piękna. "Jak dwie krople wody"

Irina Shayk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoją starszą siostrą Tatianą. Fani od razu dostrzegli, że kobiety są do siebie bardzo podobne i wyróżniają się nieprzeciętną urodą.

Irina Shayk niedawno pochwaliła się zdjęciem sprzed 14 lat (więcej na ten temat TUTAJ). Fotografia tak spodobała się fanom modelki, że Shayk postanowiła sięgnąć po archiwalne zdjęcia raz jeszcze. Tym razem miała ku temu też inny ważny powód. Jej starsza siostra obchodziła urodziny. 

Irina Shayk z siostrą 

Irina Shayk nie lubi się chwalić życiem prywatnym. Modelka niechętnie dzieli się więc z fanami fotografiami, na których widać jej najbliższych czy też dom rodzinny. Tym razem Irina zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się ujęciem, na którym jest ze swoją starszą siostrą Tatianą. Zdjęcie pochodzi z czasów, kiedy obie były nastolatkami. 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Tysik! - napisała pod zdjęciem Irina.
 

ZOBACZ TEŻ: Irina Shayk przyłapana przez paparazzo na nocnych schadzkach z nowym partnerem. To znany playboy

Fani komentują i nie kryją zachwytu

Siostra Iriny - Tatiana Petenkova - jest piękną kobietą i prawdopodobnie również miałaby szansę zaistnieć w show-biznesie i zrobić karierę w modelingu. Tatiana wybrała jednak inną drogę i trzyma się z daleka od ścianek i błysków fleszy. Kobieta wyszła za mąż i założyła dużą rodzinę. Mieszka w Czelabińsku w Rosji.Tatiana ma swojego Instagrama, na którym publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Wiele wpisów dotyczy jej rodziny i zwierzaków.

 

Jej niebanalna uroda nie umknęła jednak uwadze internautów. Pod zdjęciem, które zamieściła Irina Shayk, szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. 

Obie piękne.
Cudowne siostry - pisali.

Nie zabrakło też uwag o tym, że panie są do siebie podobne:

Jak dwie krople wody.
Te same nosy i te same uśmiechy - czytamy.

Wy też widzicie to podobieństwo?