Bradley Cooper w końcu zakochany? Nowe zdjęcia potwierdzają plotki o romansie z gwiazdą Hollywood

Plotki o romansie pary aktorów zdają się znajdować potwierdzenie na tych fotografiach. Widać, że Jennifer Garner i Bradley Cooper mają się ku sobie!

Od czasu rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk media co chwilę go z kimś łączyły. Pojawiały się pogłoski o romansie aktora z Lady Gagą, z którą pracował na planie "Narodzin gwiazdy". Cooper miał również spotykać się z Aną de Armas czy Laurą Dern z "Wielkich kłamstewek". Ostatecznie jednak rewelacje o bliskich relacjach aktora nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości.

Od kilku tygodni mówi się o nowym związku Coopera. Tym razem z byłą żoną Bena Afflecka,Jennifer Garner. Para została przyłapana przez paparazzi na plaży w Malibu. Od tej pory spekulacje o nowej miłości w Hollywood przybrały na sile.

Zobacz wideo "Narodziny gwiazdy" - zwiastun #1

Jennifer Garner i Bradley Cooper są parą? Zostali przyłapani przez paparazzi

Zarówno Jennifer Garner jak i Bradley Cooper jak dotąd nie mieli szczęścia w miłości. Aktorka po rozwodzie z Benem Affleckiem próbowała odnaleźć stabilizację u boku biznesmena Johna Millera, jednak pomimo trzymania związku z dala od mediów ich więź nie przetrwała próby czasu. Podobnie było w przypadku związku Bradleya Coopera z Iriną Shayk. Związek aktora i modelki rozpadł się, gdy do akcji wkroczyła matka Coopera. Teściowa modelki miała mieszać między nimi, co ostatecznie skończyło się rozstaniem.

Ostatnio paparazzi przyłapali Jennifer Garner i Bradleya Coopera podczas wspólnego relaksu na plaży w Malibu. Parze towarzyszyła córka aktora ze związku z Iriną Shayk, Lea De Seine Shayk Cooper. Na zdjęciach widać, że aktorzy dobrze i swobodnie czują się w swoim towarzystwie. Wylegiwali się na plaży, a z ich twarzy nie schodził uśmiech.

Jennifer Garner i Bradley Cooper znają się od 18 lat. Aktorzy poznali się w 2002 roku na planie zdjęciowym serialu "Alias". Być może już wtedy między nimi iskrzyło. Jednak to nie był dobry czas na zawieranie nowych znajomości. Wówczas oboje byli w stałych związkach, więc nie było mowy o romansie.

Plotki dodatkowo podsycają informacje o rzekomych zwierzeniach Coopera, który miał powiedzieć Bradowi Pittowi i Leonardo DiCaprio, że... Jennifer Garner to ta jedyna.

Zobaczcie zdjęcia. Pasują do siebie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.