Maja Hyży w bajecznej sesji zdjęciowej. Ciążowe krągłości pięknie podkreślone. Poród tuż, tuż

Maja Hyży przygotowuje się do przyjścia na świat córki. Gwiazda nie przestaje zaskakiwać i zachwycać fanów ciążowymi ujęciami. Wzięła ostatnio udział w pięknej sesji zdjęciowej. Nie ona jedna zawita niedługo na porodówkę!
Maja Hyży Maja Hyży screen Instagram @kiljan_photography

Maja Hyży

Maja Hyży urodzi niedługo trzecie dziecko. Gwiazda zdradziła jakiś czas temu, że tym razem na świat przyjdzie wyczekana córka, która otrzyma imię Antonina. Wokalistka z wielką chęcią dzieli się z fanami ciążowymi zdjęciami. Wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej, za które odpowiada zaprzyjaźniona fotografka, Alina Piotrowska. Na fotografiach główne skrzypce gra oczywiście jej brzuch - jest naprawdę spory, a Maja wygląda kwitnąco. Widać, że ciąża jej służy.

Maja Hyży
screen Instagram @kiljan_photography

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska instagram.com/aradwanska

Agnieszka Radwańska

Piękne chwile ma przed sobą również Agnieszka Radwańska. Polska tenisistka już niedługo zostanie mamą! Ostatnio zorganizowała huczne baby shower, na które wpadły znane koleżanki. Gwiazda zdradziła również płeć dziecka. Agnieszka i Dawid Celt będą mieli syna.


Instagram/aradwanska

Lara Gessler, Magda Gessler Lara Gessler, Magda Gessler Instagram/ @lara_gessler

Lara Gessler

Do grona przyszłych mam dołączy niebawem Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki choć pokazuje w sieci ciążowe zdjęcia, nie opowiada o stanie błogosławionym. Zapowiedziała nawet, że nie pójdzie w ślady znanych koleżanek i nie zostanie "insta matką". Ojcem jej dziecka będzie jej ukochany, Piotr Szeląg.


Instagram/lara_gessler

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Fot: Katarzyna Kurdej instagram.com@kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Drugą pociechę na świecie przywita niedługo Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka po kilku latach starań, w końcu zaszła w ciążę i nie zamierza ukrywać swej radości. Początkowo jednak milczała i razem z mężem nie potwierdzała medialnych doniesień na temat tego, że ich rodzina powiększy się. Małżeństwo Szatanów wychowuje aktualnie ośmioletnią Hanię. Ostatnio do rodziny dołączyła również suczka, Betty.

Barbara Kurdej-Szatan
screen Instagram / @kurdejszatan

Maffashion Maffashion screen Instagram

Maffashion

Choć Maffashion i Sebastian Fabijański oficjalnie nie potwierdzili, że spodziewają się dziecka, wszystko zdradzają nowe zdjęcia blogerki. W niedzielę podczas głosowania gwiazda zapozowała przy urnie w lokalu wyborczym. Nawet oversize'owa marynarka nie zakryła w pełni ciążowych krągłości. 

Maffashion
Fot. Instagram/maffashion_official

Paulina Kosiniak-Kamysz Paulina Kosiniak-Kamysz East News

Paulina Kosiniak-Kamysz

Drugą córkę urodzi za kilka miesięcy Paulina Kosiniak-Kamysz. Niedoszła pierwsza dama z chęcią towarzyszyła mężowi na wiecach i jeździła z nim po kraju, kiedy ten prowadził kampanię prezeydencką.

28.06.2020 . Zreczyce pod Gdowem . Kadydat na prezydenta Wladyslaw Kosianiak-Kamysz glosowal wraz z Malzonka Paulina .

Fot. Jakub Wlodek / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
zreczyce wybory 2020 prezydenckie komisja urna wladyslaw kosiniak kamysz glosowanie pandemia epidemia covid coronavirus elections 2020 koronawirus
Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta

Więcej o: