Paulina Kosiniak-Kamysz na konferencji. Beżowy płaszcz podkreślił ciążowe krągłości. Poznaliśmy też już płeć dziecka, a rodzice wybrali imię

Paulina Kosiniak-Kamysz wspiera męża w walce o urząd prezydenta RP. Na konferencji prasowej wystąpiła w beżowym płaszczu. Ciężko oderwać wzrok od zaokrąglonego brzucha.

Według sondaży Władysław Kosiniak-Kamysz raczej nie ma szans, by zamieszkać w Pałacu Prezydenckim, ale przecież piłka cały czas jest w grze. Jego żona, Paulina Kosiniak-Kamysz, bardzo angażuje się w polityczne akcje. Z chęcią występuje z ukochanym na wiecach, a w środę zabrała głos na konferencji prasowej pod Sejmem.  Ciąża jej służy!

Zobacz wideo Paulina Kosiniak-Kamysz "skradła show" mężowi?

Paulina Kosiniak-Kamysz chwali się ciążowymi krągłościami na konferencji przed Sejmem

Z okazji Dnia Matki Paulina Kosiniak-Kamysz opublikowała w sieci zdjęcie z roczną córką. Fotografia piękna, ale obserwatorów bardziej zaciekawił wpis. Żona kandydata na prezydenta wyznała bowiem, że jest w ciąży, a kilka dni później w rozmowie z "Plejadą" zdradziła, że urodzi córkę. 

To jest 24. tydzień, czyli przełom piątego i szóstego miesiąca. Wiemy już od dawna, jaka będzie płeć malucha – będzie druga dziewczynka. Tak jak w przypadku naszej pierwszej córki Zosi, podzielimy się imieniem córeczki dopiero po porodzie. Mogę jedynie zdradzić, że byliśmy w tym wyborze zgodni z mężem i postawiliśmy na proste, polskie imię.

W środę z kolei wystąpiła na konferencji prasowej pod Sejmem. Miała na sobie beżowy płaszcz za kolano, który idealnie podkreślił zaokrąglony brzuch. Paulina często się uśmiechała i z chęcią pozowała fotoreporterom do zdjęć. Widzicie ją w roli Pierwszej Damy? Ostatnio w mediach opublikowane zostały wyniki sondażu na ulubioną prezydentową III RP. Wygrała Jolanta Kwaśniewska.

ZOBACZ TEŻ: Paulina Kosiniak-Kamysz zagrała w filmie Patryka Vegi. Opowiedziała nam o swojej roli [TYLKO U NAS]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.