W czasie ciąży zdjęła sztuczne rzęsy i chętnie pokazywała się w naturalnym wydaniu. Tak zmieniała się Małgorzata Rozenek przez dziewięć miesięcy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Ich syn Henio przyszedł na świat 10 czerwca i kilka godzin po narodzinach trafił już na Instagram. Dziecko Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana było jednym z najbardziej wyczekiwanych w show-biznesie i określane mianem polskiego "Royal Baby". Tymczasem my wspominamy, jak Małgorzata Rozenek zmieniała się w czasie ciąży.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Instagram/m_rozenek

Radosna nowina

O ciąży Małgorzaty Rozenek dowiedzieliśmy się 15 grudnia 2019 roku i to w wyjątkowy sposób. Radosną nowinę ogłosił zespół Ira podczas koncertu. Chwilę później oficjalne oświadczenie wydał Radosław Majdan na Instagramie.

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham. Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - opisał filmik przyszły tata.

Teraz już wiemy, że Małgorzata i Radek dowiedzieli się o ciąży dwa tygodnie po powrocie z Rzymu, gdzie świętowali rocznicę ślubu. Para nie ukrywała, że droga do ciąży była dla niej bardzo trudna. O dziecko Małgorzata i Radek starali się od trzech lat. Przez ten czas kilka razy podchodzili do in vitro, dwa razy przeżyli poronienie. 

Więcej: Wstrząsające wyznanie Małgorzaty Rozenek. Poroniła bliźniaczą ciążę w 11. tygodniu. "Droga do trzeciej ciąży była tak trudna i wyczerpująca"

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Ukrywanie brzuszka

Małgorzata Rozenek przez długi czas ukrywa ciążowy brzuch pod luźnymi bluzami i swetrami. Mimo że wszyscy próbowali dostrzec krągłości, nie było na to szans. Wciąż jednak fani i media typowali, w którym miesiącu ciąży może być gwiazda i kiedy na świat przyjdzie jej trzecie dziecko.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Instagram/m_rozenek

Pierwsze zdjęcie ciążowego brzucha

I w końcu się doczekaliśmy! Małgorzata Rozenek zdecydowała się zaprezentować światu całkiem spory ciążowy brzuch po raz pierwszy w wigilię, 24 grudnia 2019 roku. Właśnie wtedy wrzuciła na Instagram piękne rodzinne zdjęcie, na którym zapozowała w czerwonej sukience podkreślającej krągłości. Rozczula także widok jej młodszego syna Stasia, który trzyma dłoń na jej brzuchu. 

Boże Narodzenie to czas pełen miłości, refleksji i dobrych życzeń i właśnie je nasza rodzina chciałaby Wam złożyć. Kochajcie się, radujcie się i bądźcie zdrowi 
Wesołych świąt Kochani - napisała pod zdjęciem gwiazda.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Instagram/m_rozenek

Coraz więcej zdjęć

Od tego momentu Małgorzata Rozenek i Radek Majdan przestali kryć się ze swoim szczęściem. Na ich profilach na Instagramie zaczęło pojawiać się mnóstwo ciążowych zdjęć. Brzuszek gwiazdy stawał się coraz większy i nawet jeśli chciałaby go ukrywać, to już nie dałaby rady. A to był dopiero czwarty miesiąc! 

Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście... ten moment, kiedy po raz pierwszy czujesz ruchy, swojego długo oczekiwanego dziecka... przepełnia nas wdzięczność, wzruszenie ogromne, pozdrawiam wszystkie mamusie z 2020 tatusiów też, jesteśmy ogromnymi szczęściarzami - pisała wtedy Małgorzata Rozenek.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Instagram/m_rozenek

Pozowanie na ściankach

Mimo już zaawansowanej ciąży Małgorzata Rozenek nie zwalniała tempa. Wciąż bywała na salonach, gdzie zaczęła prezentować krągły brzuszek. Była obecna m.in. na gali tygodnika "Piłka Nożna" i wyglądała obłędnie!

Więcej: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali tygodnika "Piłka Nożna". Kreacją podkreśliła ciążowe krągłości

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Znikający brzuszek

Małgorzata Rozenek w czasie ciąży musiała się również zmagać z absurdalnymi podejrzeniami internautów. Niektórzy sądzili bowiem, że gwiazda udaje ciążę, a brzuch wypycha sobie poduszkami.

Zobacz: Fani podejrzewają, że Małgorzata Rozenek udaje ciążę, a brzuch wypycha sobie poduszkami. "Widziała, jak ja te poduszki zmieniam"

Widziała, jak ja te poduszki zmieniam. Dowodem jest zdjęcie, które wrzuciłam kiedyś na Instagramie: siedzę w kostiumie kąpielowym na brzegu basenu. Nie wchodzę do basenu, bo się boję zamoczyć poduszki. Bardzo mnie te plotki dziwią - mówiła Małgorzata.

Na Instagramie również żartowała z podejrzeń internautów:

Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka, z poprzedniego zdjęcia, tym razem go założyłam.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Specjalnie dla tropicieli braku brzuszka, z poprzedniego zdjęcia ?? tym razem go założyłam ????????

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Mar 15, 2020 o 11:42 PDT

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Plotek Exclusive

Ciąża w czasie pandemii

Nie da się jednak ukryć, że ostatnie czego mogła się Małgorzata Rozenek spodziewać, to fakt, że ostatnie tygodnie jej ciąży wypadną akurat w czasie światowej pandemii. Tak jak wszyscy inni gwiazda musiała się izolować i spędzać czas tylko w domu. Właśnie wtedy zdjęła sztuczne rzęsy i obserwatorom prezentowała się wyłączeni w naturalnym wydaniu. Fani pokochali ją taką jeszcze bardziej!

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani zachwycają się jej urodą, a Gosia nie dowierza: Naprawdę?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry?? jakie plany na dziś? W końcu ich wybór potrafi nieźle zmęczyć ??????

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Mar 30, 2020 o 2:38 PDT

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/r_majdan

Narodziny Henia

W końcu Małgorzata Rozenek i Radek Majdan doczekali się narodzin synka Henia. Chłopiec przyszedł na świat w prywatnym szpitalu przy pomocy cesarskiego cięcia. Kilka godzin po narodzinach jego zdjęcie trafiło na Instagram dumnego taty.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia, dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny 3900 kg / 58 cm, snuje już co do Niego plany treningowe Przed Wami HENIO - napisał Radek Majdan.

Jeszcze raz gratulujemy i czekamy teraz na zdjęcia dorastającego Henia.