Radosław Majdan wspomina wyjazd do Rzymu. Chwilę później Małgosia zaszła w ciążę. "Jak tu nie wierzyć w legendy"

Radosław Majdan wyruszył w sentymentalną podróż do 2019 roku, kiedy wraz z Małgorzatą świętowali rocznicę ślubu w Rzymie. Podczas wyjazdu wrzucili monety do słynnej Fontanny di Trevi i mieli tylko jedno życzenie.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, a już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Niedawno przyszły tata opublikował archiwalne zdjęcie z wyjazdu do Rzymu i przy okazji przypomniał historię, która jest związana z tym wyjątkowym miejscem.

Zobacz wideo Radosław Majdan o synach Małgorzaty Rozenek: "Mają swojego tatę, ale nie miałem problemu z ich pokochaniem"

Radosław Majdan wspomina wyjazd do Rzymu

W 2019 roku Małgorzata i Radosław świętowali rocznicę ślubu w wyjątkowych okolicznościach. Małżonkowie polecieli do Rzymu i wybrali się również pod słynną Fontannę di Trevi. Zgodnie z tradycją wrzucili do niej monety, które według legendy mają zapewnić turystom powrót do wiecznego miasta. Okazuje się, że nie było to jedyne marzenie pary, bo owszem - chcieli tam powrócić, ale w powiększonym składzie. Bramkarz opublikował kilka archiwalnych zdjęć z wyjazdu na Instagramie.

Wspominaliśmy dzisiaj z Małgosią naszą ostatnią rocznicę i to, że wrzucając monety do fontanny, mieliśmy nadzieję tam wrócić, ale już w większym składzie... Dwa tygodnie później moja żona była już w ciąży. Jak tu nie wierzyć w legendy - napisał Radosław pod zdjęciem.
 

Z pewnością Małgosia i Radek mają wielki sentyment do Rzymu i będą wspominać tę podróż przez długie lata. Nic dziwnego - w końcu spełniło się ich największe marzenie o posiadaniu dziecka. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy zgodnie stwierdzili, że warto wierzyć w spełnienie marzeń. Nie zabrakło również głosu Małgosi.

To był magiczny wyjazd. 
Życzenie i marzenie się spełniło, a teraz wszyscy w skupieniu czekamy na #dzidziuśmajdana.
Jesteście wyjątkowi. Nie da się Was nie lubić. Bije od Was tak pozytywna energia, która zaraża od samego patrzenia na Was - czytamy w komentarzach. 

Przypomnijmy, że poród Małgosi zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda co chwila publikuje zdjęcia z dużym, ciążowym brzuchem na Instagramie, a wielbiciele wraz z nią odliczają dni do rozwiązania.