Fani podejrzewają, że Małgorzata Rozenek udaje ciążę, a brzuch wypycha sobie poduszkami. "Widziała, jak ja te poduszki zmieniam"

Małgorzata Rozenek udzieliła nowego wywiadu, w którym odniosła się do plotek na temat jej wieku. Gwiazda TVN poruszyła również temat domiemanego udawania ciąży.

Małgorzata Rozenek jest obecnie w długo wyczekiwanej ciąży. Dla "Perfekcyjnej" dziecko będzie już trzecią pociechą, natomiast Radosław Majdan pozna smak ojcostwa pozna po raz pierwszy. Od kiedy tylko prezenterka wyjawiła światu radosną nowinę, jej ciąża jest obiektem ogromnego zainteresowania zarówno mediów, jak i fanów. Wszyscy doceniają jej podkreślające brzuszek stylizacje, sama zaś Rozenek pozostaje w ciągłym kontakcie ze obserwatorami na Instagramie. Ostatnio jednak gwiazda TVN udzieliła "Newsweekowi" wywiadu, w którym porusza kwestie również niezwiązane ze swoim błogosławionym stanem. 

Sprawdźcie, które stylizacje Małgorzaty Rozenek, zwróciły naszą uwagę.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek o swoim wieku

Małgorzata Rozenek postanowiła poruszyć szeroko dyskutowaną kwestię swojego wieku i raz na zawsze uciąć na ten temat spekulacje.

Jedni podają, że mam 52 lata, inni, że dobiegam sześćdziesiątki. Jest też duża grupa osób, którzy twierdzą, że mają niepodważalne dowody, iż urodziłam się w 1969 roku - przybliżyła sytuację.

Dalej gwiazda TVN wyjaśnia, skąd w ogóle wzięły się wątpliwości dotyczące jej wieku:

Jestem z rocznika 1978. Cała afera z moim wiekiem wzięła się z tego, że jedna ze stacji telewizyjnych podpisała mnie kiedyś, że mam 41 lat, a nie 31. Potem tabloid opublikował zdjęcie mojego dowodu, gdzie było widać datę urodzin. Na początku byłam wściekła, a potem pomyślałam, że dobrze, że wreszcie wszystko będzie jasne. Niestety, nikt nie uwierzył, że urodziłam się w 1978 roku. Hejterzy pisali wtedy, że tamten dowód był sfałszowany, bo w rzeczywistości jestem dużo starsza - opowiedziała Newsweekowi Rozenek.

Mamy nadzieję, że te wyjaśnienia wystarczą wszystkim, którzy ochoczo postarzali prezenterkę.

Małgorzata Razenek o udawaniu ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jednak posądzana nie tylko o zaniżanie swojego wieku, lecz również o... udawanie ciąży! Już jakiś czas temu pisaliśmy, że obserwatorzy dziwią się, iż Perfekcyjna tyje tylko na brzuchu. Prezenterka starała się dementować te kuriozalne oskarżenia, twierdząc, że zaokrągliła się także w innych częściach ciała. Jednak nadal znajdują się tacy, którzy uważają, że prezenterka brzuch wypycha sobie... poduszkami! Te plotki ma rozsiewać jedna osoba.

Widziała, jak ja te poduszki zmieniam - ironizuje Rozenek. - Dowodem jest zdjęcie, które wrzuciłam kiedyś na Instagramie: siedzę w kostiumie kąpielowym na brzegu basenu. Nie wchodzę do basenu, bo się boję zamoczyć poduszki. Bardzo mnie te plotki dziwią - wyjawiła gwiazda TVN.

Możemy mieć tylko nadzieję, że po szczęśliwym rozwiązaniu plotki na ten temat wreszcie ustaną.

JP

Więcej o:
Komentarze (43)
Małgorzata Rozenek wyjawiła, ile naprawdę ma lat. Skometowała też oskarżenia o udawanie ciąży
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 11 razy 11

  Jak ona jest rocznik 78 to ja nie wiem kto jej urodę poprawiał. ...blacharz ?

 • slon2002

  Oceniono 10 razy 10

  Beda transmisje w TVN i Polsacie z sensacyjnego porodu cudownego dziecka. Później rozciągnie się to na 12 odcinkowy serial. Ukażą sie tez dwie 600-stronicowe książki: "Jak zaszłam" i "Jak rodziłam - poradnik dla mężczyzn"

 • johram

  Oceniono 14 razy 10

  ..strasznie frapująca historia.Rozenek w czasach zarazy-wiek prawdziwy.

 • carolina_reaper

  Oceniono 7 razy 7

  Skoro Nesweek robi wywiady z Rozenek to spadl juz ponizej dna

 • gio0102

  Oceniono 7 razy 7

  to będą pierwsze narodziny baneru reklamowego w kształcie dziecka. Zareklamuje co tylko się da, sprzeda zdjęcia/sesje szmatławcowi. Już tam pasożytujące na celebrytkach agencje zacierają ręce, bo podobno jest (a raczej była) koniunktura na produkty dziecięce :D

 • gio0102

  Oceniono 12 razy 6

  hehe.. rocznik 78 i dlatego ma wyczyszczone wszystkie dane w internecie, umowy o nieujawnianiu jej danych pod groźbą sankcji prawnych itd.
  Ile energii, zepsutych relacji, niechęci kosztuje tę kobietę ukrywanie prawdziwego wieku. Po co? Jakby dla kogoś poza nią miało to znaczenie :D Zapętliła się, brnie, by uniknąć blamażu, niewolnica kłamstwa. Własnej głupoty.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 5 razy 5

  Z.E.S.R.A. się na rzadko i udostępni nagranie, byle zaistnieć.
  Ohydne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX