Jenna Dewan pokazała, jak wygląda dwa tygodnie po porodzie. Te gwiazdy również nie ukrywają, z czym mierzy się kobieta po ciąży

Ciąża to bardzo ważny czas dla każdej kobiety. Jednak cały proces nie kończy się na narodzinach dziecka. Te gwiazdy postanowiły głośno o tym mówić.
Jenna Dewan Jenna Dewan instagram/jennadewan

Jenna Dewan

Była partnerka Channinga Tatuma urodziła drugie dziecko 6 marca 2020 roku. Po związku ze znanym tancerzem związała się z aktorem, Stevem Kazee. Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, ponieważ na ich profilach nie brakuje romantycznych zdjęć.

Ostatnio Dewan udostępniła na InstaStories zdjęcie z noworodkiem. Gwiazda jest na nim bardzo zmęczona, ale mimo wszystko w całości poświęca się swojemu dziecku.

Jenna Dewan
instagram/jennadewan

Natalia Siwiec Natalia Siwiec instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec została mamą 21 sierpnia 2017 roku. Gwiazda nie raz przyznawała, że mała Mia całkowicie odmieniła jej życie. Jakiś czas temu modelka opublikowała zdjęcie, na którym widać jej brzuch. Obserwatorzy zobaczyli na nim bliznę po cesarskim cięciu.

To teraz, Natalia, chyba już nikt nie będzie miał wątpliwości na temat ciąży, jeden szczególny znak na brzuchu pokazuje wszystko.
Ludzie, czepiacie się. Widać, że jest brzuszek po porodzie i nie ukrywam, że niesamowicie go zazdroszczę. Bo i tak jest piękny. Niejedna mama chciałaby mieć taki, jak Natalka! - pisali.

Natalia Siwiec
instagram/nataliasiwiec.official

Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz instagram/agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz

Aktorka po urodzeniu swojej córeczki, opublikowała bardzo szczery wpis. Sienkiewicz pokazała bowiem, jak wyglądał jej brzuch po porodzie. W ogóle się tym nie przejęła, a nawet zażartowała z samej siebie!

Zdaję sobie sprawę, że mój "po-ciążowy" brzuch nie odpowiada instagramowym standardom. Próbowałam wciągnąć, ale się ch*lera nie daje - napisała.

Agnieszka Sienkiewicz
instagram/agnieszka_sienkiewicz_official

Jej fani bardzo to docenili.

W końcu gwiazda pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa, ciąży, życia. Bez Photoshopa, z obwisłym, dużym "po-ciążowym" brzuszkiem, który nie chowa się 2 godziny po porodzie, ale czasem zostaje na dłużej i tak, jak pani napisała, no ch*lera nie da się wciągnąć. Super pani wygląda.
Pięknie pani wygląda i naturalnie. Jak widzę te nienaturalne zdjęcia, w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamać... Tak trzymać.
Ashley Graham Ashley Graham instagram/ashleygraham

Ashley Graham

Ashley Graham jest znaną modelką plus size. Gwiazda pokazała swoim fanom zdjęcie, na którym widać jej rozstępy. Ci dziękowali za szczerość.

Jestem mężczyzną i bardzo mi się podoba ten widok. Rozstępy świadczą o twojej historii.

Dziękuję, że jesteś tak szczera w świecie pełnym zakłamania - pisali.

Ashley Graham
instagram/ashleygraham

Ashley Graham
instagram/ashleygraham

Paula Tumala Paula Tumala instagram/paulatumala

Paula Tumala

Paula Tumala, fotomodelka znana m.in. z występu w teledysku Cleo i Donatana do utworu "My Słowianie", jakiś czas temu urodziła bliźniaczki. Oprócz fotografii uroczych córeczek, celebrytka postanowiła na Instagram również wstawić zdjęcie, które pokazuje, jak wygląda ciało kobiety niedługo po porodzie.

Paula Tumala
instagram/paulatumala

Kochana, wszystko zrozumiałe i ludzkie.
W końcu ktoś coś mądrego napisał. Bardzo się cieszę, że pokazujesz i piszesz to, co w macierzyństwie jest normalne i piękne.
Ślicznie pani wygląda - pisali internauci.

Wy również je podziwiacie?