Och, Baron! Alek ma oko do pięknych kobiet. Pamiętacie jego wszystkie partnerki?

O podbojach miłosnych Barona znów jest głośno. Media donoszą, że muzyk jest w płomiennej relacji z Blanką Lipińską. Myślicie, że to prawda?
Blanka Lipińska i Baron Blanka Lipińska i Baron Instagram/blankalipinska ; Instagram/alekbaron

Blanka Lipińska

Na początku tygodnia media obiegła wiadomość o płomiennym romansie Alka Barona i Blanki Lipińskiej. Szok! Za kulisami mówi się, że oboje są bardzo temperamentni i zmysłowi. Kto wie, być może ich romans posłuży autorce książek jako inspiracja dla nowego bestsellera?

Aleksandra Szwed i Baron Aleksandra Szwed i Baron KAPIF.pl

Ola Szwed

O życiu miłosnym Barona głośno zrobiło się w 2013 roku, kiedy to związał się z Olą Szwed. Piękni, młodzi, bogaci - to mogła być power couple polskiego show-biznesu. Tak się jednak nie stało. Po zaledwie kilku miesiącach rozeszli się w swoje strony. Dla Alka był to dopiero początek medialnych związków.

Edyta Górniak i Baron Edyta Górniak i Baron KAPIF.pl

Edyta Górniak

O tym romansie było swego czasu bardzo głośno! Baron i Edyta poznali się na planie programu "The Voice of Poland" i według świadków bardzo szybko zaiskrzyło między nimi. Oboje podsycali plotki o romansie, żartując i flirtując na wizji, jednak finalnie diwa wystosowała oświadczenie, w którym zdementowała doniesienia mediów. Cóż, to nie ona była Ewą i nie ona skradła niebo, a na pewno nie serce Barona. A może?

Alek Baron i Patricia Kazadi Alek Baron i Patricia Kazadi Instagram

Patricia Kazadi

Po Edycie Górniak przyszła pora na Patricię Kazadi. Ta dwójka została przyłapana na ulicach Los Angeles. Światowo! O takich zdjęciach paparazzi marzy wiele polskich gwiazd. Nie oszukujmy się. Beverly Hills to nie Wilanów, a prestiż jest ważny.

Baron, Joanna Opozda Baron, Joanna Opozda Isntagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda

Swego czasu "Fakt" donosił, że Baron jest zafascynowany Joanną Opozdą. Potwierdzeniem plotek miały być ich wspólne zdjęcia na profilu aktorki na Instagramie. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu.

Alek Baron i Czarina Russel Alek Baron i Czarina Russel Instagram/czarina_russel

Czarina Russel

Związek Alka Barona z Czariną Russel w odróżnieniu od poprzednich, nie był aż tak publiczny, ale zdecydowanie zalicza się go do tych "poważniejszych". Para zaręczyła się nawet w 2017 roku, ale do ślubu nie doszło.

Julia Wieniawa, Baron Julia Wieniawa, Baron KAPIF.pl

Julia Wieniawa

Baron i Wieniawa spotykali się zaledwie przez parę miesięcy, ale to wystarczało, by rozgrzać tabloidy do czerwoności. Muzyk ujął aktorkę między innymi swoimi święcącymi w ciemnościach dredami. Choć nie są już parą, to nadal utrzymują przyjacielskie relacje. Niedawno bawili się razem na koncercie Dawida Kwiatkowskiego.

A co myślicie o aktualnej "relacji" z Blanką?

Więcej o:
Komentarze (34)
Och, Baron! Alek ma oko do pięknych kobiet
Zaloguj się
 • krytycznavvagina

  Oceniono 9 razy 9

  Takie częste pokazywanie się z, jak to wy określanie "pięknymi kobietami" i częste zmiany obiektów z którymi się fotografuje ten pan jest podejrzane. Zupełnie jakby chciał coś ukryć sam przed sobą.

 • baxter21

  Oceniono 10 razy 8

  Śmiech na sali. Koleś znany z tego ze jest znany, a jakiekolwiek osiągnięcia ma baaaardzo mizerne. Tacy „celebryci” królują w Polsce

 • ziggybam

  Oceniono 7 razy 7

  Wow, szkoda tylko że z tego "artykulu z gównej" nie dowiedziałem się kto to jest i czym się poza dziewczynami zajmuje ten Baron (czy to w ogóle jego nazwisko czy nick). Może zresztą niczym innym się nie zajmuje... w sam raz na gówną.

 • megaxs

  Oceniono 5 razy 5

  A zdeflorował jakąś czy tylko foty do albumu cyka, by miał co wspominać na starość.

 • franki_31

  Oceniono 6 razy 4

  Alek, jak coś to pisz, kolega ma namiar do dobrego wenerologa!

 • julivert

  Oceniono 3 razy 3

  Czy to giełda przechodzonych samochodów?

 • misiur

  Oceniono 5 razy 3

  Lipińska piękną kobietą?
  Kwestia gustu.
  Dziara ciągnie do dziary

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX