Julia Wieniawa w kipiącej seksem stylizacji na koncercie Kwiatkowskiego. Był tam też jej były. Zapozowali razem do zdjęcia

Sobotni wieczór Julia Wieniawa spędziła na warszawskim koncercie Dawida Kwiatkowskiego. Aktorka zaśpiewała z piosenkarzem utwór, który nagrali już jakiś czas temu. Na scenie pojawił się również Baron, a za kulisami... zapozował z byłą partnerką.

Każdy związek Julii Wieniawy jest w mediach szeroko komentowany. Wpływa na to nie tylko popularność aktorki, ale i tej drugiej strony. Najpierw związana była przecież z Antkiem Królikowskim, a przez pół zeszłego roku media opisywały jej krótką relację z Baronem. Z tym pierwszym kontaktu najlepszego chyba nie ma, bo nie spotyka się z nim tak często, jak z tym drugim. Ostatnio odbierali Telekemary Tele Tygodnia, a teraz wystąpili na jednej scenie na koncercie znajomego. 

Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Zobacz wideo

Julia Wieniawa spotkała się z Baronem

W sobotę wieczorem w Warszawie odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarzowi udało się tak zgrać terminy, że mógł zaprosić do wspólnego występu trzech innych muzyków, z którymi miał okazję współpracować. Na scenie pojawiła się Natalia Szroeder, Julia Wieniawa i Baron. Oczywiście najbardziej interesuje nas ta ostatnia dwójka, która kolejny raz udowadnia, że można utrzymywać przyjacielskie stosunki nawet po rozstaniu. 

Na InstaStories gitarzysty pojawiło się wspólne zdjęcie z koleżankami, a wiele nagrań z koncertu i wspólnych występów zobaczycie na instagramowej relacji Maffashion, która wspierała znajomych. 

 

Myślicie, że dla Julki i Alka jest jeszcze szansa? Wiele osób tęskni za ich romantycznymi zdjęciami i uroczymi nagraniami. Ponadto oficjalnie żadne z nich nie poinformowało, że rozpoczęło nową relację z kimś innym, więc kto wie! W końcu stara miłość nie rdzewieje. 

CW