Telekamery 2020. Wieniawa i Baron siedzieli daleko od siebie, ale nie umknęło nam ich spotkanie. Zdjęć jest kilka, ale chemii dużo

Na tegorcznych Telekamerach wydarzyło się wiele intrygujących sytuacji. Przykładem jest pierwsze publiczne spotkanie Julii Wieniawy i jej byłego chłopaka Aleksandra Milwiw-Barona.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron zerwali ze sobą w sierpniu 2019 roku. Nie da się ukryć, że był to medialny związek, podobnie jak w przypadku relacji z Antkiem Królikowskim. Media i fani obu gwiazd tylko czekali na ich pierwsze publiczne spotkanie. Wszyscy zastanawiali się, jak na siebie zareagują - będą  rozmawiać, a może zachowają dystans? Podczas tegorocznej gali Telekamer wszystko stało się jasne.

Jeszcze jakiś czas temu Baron bardzo kibicował Julce:

Zobacz wideo

Telekamery 2020. Julia Wieniawa i Baron na wspólnych zdjęciach

Zarówno Julia Wieniawa, jak i Baron odebrali statuetki za swoje dokonania artystyczne. Aktorka razem z Katarzyną Zielińską pojawiła się scenie, ponieważ serial "Zawsze warto" wygrał w kategorii "najlepszy serial". Aleksander w towarzystwie kolegi z zespołu, Tomsona, odebrał Telekamerę za "najlepszego jurora".

MAMY TO! Dziękujemy wszystkim za głosy! To nagroda od Was dla Was - napisała podekscytowana Wieniawa.
 

ZOBACZ WIĘCEJ: Julia Wieniawa przybyła na Telekamery 2020 cała na biało. Gwiazda dosłownie błyszczała na czerwonym dywanie

Pod koniec gali wszyscy zwycięzcy zostali poproszeni na scenę, aby zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Julia i Baron od razu podeszli do siebie i zaczęli wymieniać między sobą czułe spojrzenia. Widać, że tutaj wciąż iskrzy! Myślicie, że jest szansa, aby muzyk i aktorka wrócili do siebie?

Podczas gali Wieniawa bardzo pozytywnie zareagowała na wygraną byłego chłopaka. Nagrała nawet wymowne wideo, które opublikowała na Instagramie.

Julia Wieniawa, BaronJulia Wieniawa, Baron EastNews

Dlaczego Julia i Baron ze sobą zerwali? Według informatora "Faktu" para przestała się po prostu ze sobą dogadywać.

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki.

Lubiliście ich jako parę?

KB