Telekamery 2020. Julia Wieniawa zareagowała na statuetkę dla Barona. Na Instagramie pokazała krótkie, ale wymowne nagranie

Julia Wieniawa pokazała, jak cieszy się z sukcesu swojego byłego partnera. Na InstaStories pogratulowała Baronowi Telekamery. On również cieszył się z jej zwycięstwa.

Julia Wieniawa i Baron nie są już ze sobą od kilku miesięcy. Okazuje się jednak, że nadal się przyjaźnią i oboje wspierają się w swoich sukcesach. Najlepszym dowodem na to było tegoroczne rozdanie Telekamer. Młoda aktorka nie ukrywała, że cieszy się z nagrody swojego eks-partnera.

Julia Wieniawa gratuluje Baronowi 

Julia Wieniawa była niewątpliwie jedną z największych gwiazd tegorocznych Telekamer. Aktorka tego wieczoru postawiła na białą sukienkę z odważnym rozcięciem, która okazała się strzałem w dziesiątkę (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). 

Julia Wieniawa opublikowała na swoim InstaStories wiele nagrań z poniedziałkowej gali. Uwagę zwraca zwłaszcza jedno z nich - to, na którym pokazuje, jak cieszy się z sukcesu swojego byłego partnera. Baron oraz jego kolega z zespołu Afromental, Tomson, wygrali bowiem Telekamerę w kategorii Juror. Na krótkim wideo słychać głośne wiwaty, a sama gwiazda oznaczyła zwycięzców i pogratulowała im. 

Julia Wieniawa gratuluje BaronowiJulia Wieniawa gratuluje Baronowi Screen juliawieniawa/Instagram

Telekamery 2020. Baron wspiera Julię Wieniawę

Baron nie pozostał aktorce dłużny. Kiedy Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska odbierały statuetkę za serial "Zawsze warto" Telewizja Puls, w której emitowana była impreza, szybko pokazała zbliżenie na twarz muzyka. Okazało się, że Baron nie mógł powstrzymać uśmiechu, widać było, że bardzo cieszy się ze szczęścia Julki.

Jak widać nawet po rozstaniu można zachować klasę, a co więcej - przyjazne relacje. Takie zachowanie to rzadkość w polskim showbiznesie.

AG 

Czy Julia Wieniawa chciałaby zrobić karierę w Hollywood lub wyjechać na zagraniczne studia?

Zobacz wideo