Blanka Lipińska żartuje z plotek o romansie z Baronem? "Zrobię ci pyszną kolację i czekam na ciebie"

Plotki o romansie Barona i Blanki Lipińskiej nie milkną. Sama zainteresowana w żartobliwy sposób odniosła się do nich na Instastory.

Blanka Lipińska kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim partnerem Maciejem. Podobny los spotkał Barona, którego związek z Julią Wieniawą przetrwał jedynie cztery miesiące. Jak się okazuje, kontrowersyjna literatka i gitarzysta Afromental mają się ku sobie. Podobno właśnie ze względu na Barona, Lipińska pojawiła się na finale "The Voice Kids". Nasz informator zdradził, że wcześniejsze podboje miłosne Alka zaintrygowały Lipińską, na tyle, że zdecydowała się przekonać o nich na własnej skórze. Do tej pory Blanka oficjalnie nie komentuje doniesień o Baronie, jednak między słowami żartuje z ich relacji. 

Blanka Lipińska żartuje ze związku z Baronem

Mówiło się, że po finale "The Voice Kids" Blanka sama specjalnie przygotowała kolację dla Barona. To tylko jeszcze bardziej rozgrzało spekulacje na temat ich romansu. Co na to sama zainteresowana? W jednym z wywiadów przyznała, że nową miłość zachowa jedynie dla siebie i nie będzie jej komentowała publicznie. Na Instastory nagrała krótki filmik z samochodu, w którym w żartobliwy sposób odnosi się do opisywanej przez media kolacji z Baronem.

Zrobiłam robotę i wracam do domu, więc mam zamiar dzisiaj spędzić czas wieczorem przy winie z.... moją menadżerką. Aga, zrobię ci pyszną kolację i czekam na ciebie- mówiła rozbawiona Lipińska. 
Zobacz wideo Blanka Lipińska żartuje z romansu z Baronem?

Nietrudno domyślić się, że Blanka nawiązuje w ten sposób do rzekomej kolacji, jaką miała przyrządzić dla Barona. Chcieliśmy uzyskać konkretny komentarz na temat jej związku z gitarzystą, jednak Blanka jeszcze nam nie odpowiedziała. Zrobiła to za to jej agentka, która z góry założyła, że ze swoją podopieczną nie będą komentować sprawy. Szkoda. 

RG