Baron i Blanka Lipińska mają romans? Ostatni wpis muzyka miał uciszyć plotki, ale tylko dolał oliwy do ognia. "Pozdrów Blankę"

Baron i Blanka Lipińska są parą? Do tej pory autorka "365 dni" nie skomentowała tych doniesień. Wiele mówi jednak ostatni instagramowy wpis członka zespołu Afromental.

Baron i Julia Wieniawa rozstali się kilka miesięcy temu. Fani pary po Telekamerach, gdzie byli kochankowie obdarzali się głębokimi spojrzeniami, mieli jeszcze nadzieję, że Baron i Julka niebawem do siebie wrócą. Cóż, według naszych informacji raczej nie ma na to szans. Wszystko dlatego, że muzyk podobno ma już nową partnerkę. Media obiegła informacja, że spotyka się z Blanką Lipińską (więcej na ten temat TUTAJ). Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Tylko spójrzcie na Instagram Barona. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Baron chce uciszyć plotki o romansie z Blanką Lipińską

Po ostatnich gorących doniesieniach o tym, że Baron ma romans z Blanką Lipińską, postanowiliśmy zajrzeć na Instagram muzyka. Okazuje się, że Baron wypoczywa w 4-gwiazdkowym hotelu w Czechach, a na opublikowanej fotografii widać, jak odpręża się w spa. Zdjęcie niewinne, ale uwagę zwraca jego opis. 

Gdy szumią wierzby... moja głowa relaksuje się w ciszy. Ahoj! - napisał muzyk. 

Fani komentują

Baron w ten sposób ewidentnie chciał pokazać, że nie przejmuje się ostatnimi plotkami na swój temat i chce je uciszyć. Niestety, skutek był odwrotny. W komentarzach pojawiło się wiele aluzji na temat jego rzekomego romansu z Blanką Lipińską. 

A wierzby szumią i to głośno! Pan i Blanka to tak serio?
Eh, i to ma uciszyć plotki o romansie z Blanką?
Pozdrów Blankę - pisali internauci. 

Baron do tej pory nie odpowiedział na te zaczepki. Blanka Lipińska również wprost nie odniosła się do plotek. W swoim InstaStories zalotnie przyznała tylko, że ostatniego wieczoru nie była sama. Po czym dodała, że zjadała kolację ze swoją agentką. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (3)
Baron i Blanka Lipińska mają romans? Ostatni wpis muzyka miał uciszyć plotki, ale tylko dolał oliwy do ognia
Zaloguj się
 • vichro

  Oceniono 4 razy 4

  dwie medialne ....... (niech każdy sobie dopowie co mam na mysli)

 • traszka777

  Oceniono 1 raz 1

  Wpis dolał oliwy do ognia? A przypadkiem nie Baron dolał oliwy do ognia, publikując swój wpis?

 • blumkwist

  Oceniono 3 razy 1

  Biedny Baron, chyba sam już nie ogarnia z kim jest a z kim się rozstał...zdaje się że wyznawany przez niego satanizm nie pomaga mu w układaniu sobie życia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX