Julia Wieniawa rozstała się z Baronem! "Już się nie dogadywali"

Julia Wieniawa i Baron już nie są razem. "Fakt" dotarł do osoby z otoczenia pary, która podaje prawdopodobne przyczyny rozpadu ich związku.

Julia Wieniawa i Baron właśnie zakończyli swój krótki, ale intensywny związek. Tak przynajmniej twierdzi informator "Faktu": para zwyczajnie przestała się dogadywać. 

W ostatnich tygodniach już się nie dogadywali. Julce zaczęła doskwierać potrzeba częstszego kontaktu ze znajomymi rówieśnikami. Brakowało jej życia w stylu nastolatki – czytamy.

Do tego doszedł jeszcze jeden problem: liczne obowiązki zawodowe pochłonęły ich tak bardzo, że nie mieli już czasu na pielęgnowanie tej relacji. 

Julii ciągle wpadały nowe projekty aktorskie. Z kolei Alek grał dużo koncertów, a w dniach wolnych nagrywał nową edycję „The Voice of Poland”, gdzie jest jurorem.

Informacje te może potwierdzać fakt, że po okresie intensywnego afiszowania się ze swoim uczuciem w mediach społecznościowych, zarówno Julka jak i Baron nagle przestali się razem fotografować i komentować swoje zdjęcia. Zamiast z muzykiem, Wieniawa zaczęła imprezować ze swoim eks.

A pamiętacie ich pierwsze wspólne wyjście? To było zaledwie cztery miesiące temu na imprezie Magnum - udało nam się wtedy z nimi porozmawiać:

Zobacz wideo

Czy kogoś jeszcze to rozstanie dziwi? Raczej nie. W końcu Julka cały czas jest na topie i stara się maksymalnie wykorzystać swoje 5 minut. To nigdy nie jest sprzyjająca okoliczność w pielęgnowaniu związku. 

WJ

Więcej o: