Stefano Terrazzino skończył 40 lat. Jak wyglądał, gdy debiutował w 'TzG'? Nie zmienił się bardzo, ale spójrzcie na Janachowską

Debiutowali jako tancerze programu 'Taniec z Gwiazdami'. Za sprawą telewizyjnego show wdarli się do show-biznesu, a wielu z nich medialną karierę robi do dziś. Czy się zmienili? Niektórych trudno jest dziś rozpoznać.
Taniec z Gwiazdami - IV edycja Taniec z Gwiazdami - IV edycja KAPIF.pl

Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino pojawił się w czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie towarzyszył Kindze Rusin. Ich wspólna przygoda zakończyła się zwycięstwem, czyli Kryształową Kulą. Wówczas był to rok 2006, dziś mamy 2019, a Stefano świętuje 40. urodziny. Czy od czasu debiutu w tanecznym show bardzo się zmienił? Oj, naszym zdaniem nie aż tak. Nadal przystojniak!


KAPIF

Rafał Maserak Rafał Maserak TRICOLORS / TRICOLORS/East News

Rafał Maserak

Z tancerza w gwiazdę! Rafał Maserak to świetny przykład jak "Taniec z Gwiazdami" potrafi odmienić życie. Zadebiutował w "TzG" w 2005 roku. Była to druga edycja show, a Rafał tańca uczył Małgorzatę Foremniak. Bardzo szybko trafił na pierwsze strony gazet. Powód? Romans z aktorką. Od tamtej pory nadal obecny jest w show-biznesie. Zobaczcie, jak się zmienił.


KAPIF/EASTNEWS

Izabela Janachowska Izabela Janachowska KAPIF.pl

Izabela Janachowska

Czas na płeć piękną! Pamiętacie, kiedy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiła się Izabela Janachowska? Otóż, był to rok 2009. Dziś specjalista od ślubów, ale wcześniej przede wszystkim tancerka. Izabela partnerowała w dziewiątej edycji Wojciechowi Medyńskiemu. Od tamtej pory minęło 10 lat, a Janachowska przeszła niebywałą metamorfozę. Zresztą sami zobaczcie: 


KAPIF

Finał programu Taniec z gwiazdami Finał programu Taniec z gwiazdami KAPIF.pl

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel zadebiutował już w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Umiejętności tanecznych uczył Katarzynę Skrzynecką. Efekt? Czwarte miejsce. Jednak już w następnej edycji zdobył Kryształową Kulę, ale i przede wszystkim serce swojej partnerki, czyli Katarzyny Cichopek. Sporo lat minęło, a Hakiel sporo się zmienił. 


KAPIF

Anna Głogowska Anna Głogowska TRICOLORS / TRICOLORS/East News

Anna Głogowska

Anna Głogowska w "Tańcu z Gwiazdami" także pojawiła się już w pierwszej edycji. Zatańczyła wówczas z Witoldem Pasztem. Jednak najwięcej emocji budził jej występ w drugiej edycji show. Powód? Głogowska tańczyła u boku Piotra Gąsowskiego. Ta znajomość przerodziła się w związek, którego owocem jest ich córka Julia. Dziś nadal często słyszymy o Ani Głogowskiej w mediach, ostatnio głównie za sprawą głośnej afery wokół dilera gwiazd...


KAPIF

Blanka Winiarska Blanka Winiarska TRICOLORS / TRICOLORS/East News

Blanka Winiarska

Blanka pojawiła się w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Dziś już rzadko o niej słyszymy, a szkoda. Tancerka ostatni raz pojawiła się w "TzG" w 2011 roku. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Mijają lata, a tancerka prawie się nie zmienia. Nadal wygląda młodo i jest piękna! Winiarska po odejściu z programu nie zrezygnowała z pasji. Założyła swoją szkołę tańca "Centrum Tańca Blanka Winiarska"


KAPIF

Taniec z Gwiazdami Taniec z Gwiazdami KRZYSZTOF SWIEZAK / Krzysztof SWIEZAK/East News

Ewa Szabatin

A pamiętacie, kiedy w "TzG" pojawiła się Ewa Szabatin? W 2004 roku. Na przestrzeni lat także sporo się zmieniła. 


EASTNEWS/KAPIF

Magdalena Soszyńska Magdalena Soszyńska Fotek/REPORTER / PIOTR FOTEK/REPORTER

Magdalena Soszyńska

Magdalena Soszyńska występowała w show w latach 2005-2011, a u jej boku swoje pierwsze kroki taneczne stawiały takie gwiazdy, jak m.in.: Andrzej Nejman, Rafał Cieszyński, Mariusz Pudzianowski czy Stanisław Karpiel-Bułecka.


EASTNEWS

DH

Więcej o:
Komentarze (2)
Stefano Terrazzino skończył 40 lat. Jak wyglądał, gdy debiutował w "TzG"? Nie zmienił się bardzo, ale spójrzcie na Janachowską
Zaloguj się
  • Gość: Gosc

    Oceniono 1 raz -1

    Utyl gbur niesympatyvzny wyglada tak jakby mu sie niechcialo wystepowac a nie musi

  • Gość: Barto

    Oceniono 1 raz -1

    Bekłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX