Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak pochodzą ze Szczecina. Początkowo dziewczyny zyskały popularność po tym, jak zamieściły w sieci covery znanych przebojów w wersji ludowej. Potem przyszedł czas na autorski singiel "Jeszcze cię nie ma".

AKPA
Na tle dzisiejszych gwiazd, wokalistki zespołu Tulia wyróżniają się nie tylko oryginalnym brzemieniem, ale także strojami. My postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają na co dzień, bez folkowych spódnic i kolorowych wianków.
Joanna Sinkiewicz ma 20 lat. Dziewczyna, podobnie jak jej koleżanki z grupy Tulia, pierwsze kroki artystyczne stawiała w Zespole Pieśni i Tańca "Szczecinianie".

Instagram/gianettaa
Mimo że dziewczyny zasłynęły muzyką inspirowaną twórczością ludową, to ich gusta są dość zróżnicowane. Sinkiewicz dla przykładu nie stroni od słuchania współczesnych gwiazd pop, takich jak Katy Perry czy Miley Cyrus.
Zastanawialiście się, skąd wzięła się nazwa zespołu Tulia? Jak się okazuje, inspiracją było oryginalne imię jednej z wokalistek - Tulii Biczak.

Instagram/tulalalalalalala
Idolką dziewczyny jest Kasia Kowalska. Szczecinianka dba o swoją prywatność. Po sukcesie w Opolu, Biczak zniknęła z Facebooka. Zmieniła też ustawienia swojego instagramowego profilu na prywatny.
Jak można się domyślać, muzyka jest największą i jednocześnie najbardziej pochłaniającą najwięcej czasu pasją dziewczyn. Okazuje się jednak, że wschodzące gwiazdy znajdują też czas na edukację. Dominika Siepka studiowała na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Facebook Dominiki Siepki
Dziewczyna może także pochwalić się udanym życiem uczuciowym. Siepka od kilku lat jest w szczęśliwym związku.
Patrycja Nowicka z zespołu Tulia także chętnie chwali się swoim chłopakiem w mediach społecznościowych.

Facebook Patrycji Nowickiej
Joanna, Dominika, Patrycja i Tulia to piękne kobiety. Na zdjęciach chwalą się głównie swoimi związkami ale nie brakuje też klasycznych selfies. W świecie wyretuszowanych kadrów na pokaz dziewczyny wypadają bardzo naturalnie, za co mają u nas dużego plusa. Oby tak dalej!
MŁ
14 kwietnia Prokop wydał oświadczenie. Po 20 latach wspólnego życia rozstał się z żoną
Marcin Hakiel przyznał, że stracił prawo jazdy. Wyjawił, jak do tego doszło
Pomylili Trumpa z... Tuskiem w tekście o papieżu. Zabawna wpadka szybko stała się hitem w sieci
Iga Świątek skradła show na imprezie VIP w wieczorowej kreacji. Spójrzcie na buty
Nie żyje Elżbieta Terlikowska. Miała 79 lat. "Silna kobieta - nigdy nie owijała w bawełnę"
Miszczak krótko o Hołowni. Był lepszym prowadzącym czy politykiem?
Miszczak nie miał litości dla Chajzera. Ostre słowa? Mało powiedziane
Takie pytania w "Milionerach" nie zdarzają się często. Pan Maciej z Lubartowa nie krył zaskoczenia
Klaudia i Valentyn się rozstali? Stanowcza reakcja uczestniczki "Rolnik szuka żony"
Tulia, Opole 2018 AKPA
Joanna Sinkiewicz z Tulia Instagram/gianettaa
Tulia Biczak z Tulia Instagram/tulalalalalalala
Dominika Siepka z Tulia Instagram/dominika_siepka
Patrycja Nowicka Facebook Patrycji Nowickiej
Opole 2018: Tulia AKPA