Dziewczyny z zespołu "Tulia" występują w ludowych strojach, a jak wyglądają na co dzień? Zajrzeliśmy na ich media społecznościowe

Śpiewające dziewczyny z zespołu Tulia były prawdziwym objawieniem ubiegłorocznego festiwalu w Opolu. W konkursie "Premiery" ich piosenka "Jeszcze cię nie ma" nie miała sobie równych. Teraz przed folkowymi wokalistkami kolejne wzywanie. Jak niedawno poinformowała TVP, to właśnie Tulia będzie reprezentowała Polskę w nadchodzącym Konkursie Piosenki Eurowizji. Sprawdziliśmy, co słychać w ich mediach społecznościowych.
Tulia, Opole 2018 Tulia, Opole 2018 AKPA

Dziewczyny z zespołu "Tulia"

Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak pochodzą ze Szczecina. Początkowo dziewczyny zyskały popularność po tym, jak zamieściły w sieci covery znanych przebojów w wersji ludowej. Potem przyszedł czas na autorski singiel "Jeszcze cię nie ma".

Opole 2018: Tulia
AKPA

Na tle dzisiejszych gwiazd, wokalistki zespołu Tulia wyróżniają się nie tylko oryginalnym brzemieniem, ale także strojami. My postanowiliśmy sprawdzić, jak wyglądają na co dzień, bez folkowych spódnic i kolorowych wianków.

Joanna Sinkiewicz z Tulia Joanna Sinkiewicz z Tulia Instagram/gianettaa

Joanna Sinkiewicz

Joanna Sinkiewicz ma 20 lat. Dziewczyna, podobnie jak jej koleżanki z grupy Tulia, pierwsze kroki artystyczne stawiała w Zespole Pieśni i Tańca "Szczecinianie".

Joanna Sinkiewicz z Tulia
Instagram/gianettaa

Mimo że dziewczyny zasłynęły muzyką inspirowaną twórczością ludową, to ich gusta są dość zróżnicowane. Sinkiewicz dla przykładu nie stroni od słuchania współczesnych gwiazd pop, takich jak Katy Perry czy Miley Cyrus. 

Tulia Biczak z Tulia Tulia Biczak z Tulia Instagram/tulalalalalalala

Tulia Biczak

Zastanawialiście się, skąd wzięła się nazwa zespołu Tulia? Jak się okazuje, inspiracją było oryginalne imię jednej z wokalistek - Tulii Biczak.

Tulia Biczak z Tulia
Instagram/tulalalalalalala

Idolką dziewczyny jest Kasia Kowalska. Szczecinianka dba o swoją prywatność. Po sukcesie w Opolu, Biczak zniknęła z Facebooka. Zmieniła też ustawienia swojego instagramowego profilu na prywatny.

Dominika Siepka z Tulia Dominika Siepka z Tulia Instagram/dominika_siepka

Dominika Siepa

Jak można się domyślać, muzyka jest największą i jednocześnie najbardziej pochłaniającą najwięcej czasu pasją dziewczyn. Okazuje się jednak, że wschodzące gwiazdy znajdują też czas na edukację. Dominika Siepka studiowała na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dominika Siepka z chłopakiem
Facebook Dominiki Siepki

Dziewczyna może także pochwalić się udanym życiem uczuciowym. Siepka od kilku lat jest w szczęśliwym związku.

Patrycja Nowicka Patrycja Nowicka Facebook Patrycji Nowickiej

Patrycja Nowicka

Patrycja Nowicka z zespołu Tulia także chętnie chwali się swoim chłopakiem w mediach społecznościowych.

Patrycja Nowicka z chłopakiem
Facebook Patrycji Nowickiej

Opole 2018: Tulia Opole 2018: Tulia AKPA

Tulia prywatnie

Joanna, Dominika, Patrycja i Tulia to piękne kobiety. Na zdjęciach chwalą się głównie swoimi związkami ale nie brakuje też klasycznych selfies. W świecie wyretuszowanych kadrów na pokaz dziewczyny wypadają bardzo naturalnie, za co mają u nas dużego plusa. Oby tak dalej!

Więcej o:
Komentarze (24)
Dziewczyny z zespołu "Tulia" występują w ludowych strojach, a jak wyglądają na co dzień? Zajrzeliśmy na ich media społecznościowe
Zaloguj się
 • Gość: Miła pani

  Oceniono 28 razy 24

  No nie dziwie się Tulii, ze sie poblokowala wszędzie, wiedziała, ze zaraz jakieś szmatławce zrobią wiwisekcje ich profili. Mądra dziewczyna.

 • Gość: Piotr Śląsk

  Oceniono 24 razy 14

  Powodzenia życzę. Co do Eurowizji to głosuje się na kraj, a jak wiadomo Polskę uwielbia tylko 1 na 27 krajów w Europie.......

 • spolecznick

  Oceniono 17 razy 13

  Tradycyjnie pozrzędzę i pomogę redaktorowi.
  Tulia
  Tulii
  Tulii
  Tulię
  Tulią
  Tulii
  Tulio!

 • Gość: asha

  Oceniono 13 razy 3

  Cepelia i Eurowizja. Najpierw dożynki, potem wykopki.

 • Gość: kkm

  Oceniono 10 razy 2

  "Pokazuje to lenistwo, głupotę i okrucieństwo tych osób – dodały". Po co się przejmujecie ignorantami- nie zniżajcie się do ich poziomu.
  Dwa lata temu chyba też mało kto wróżył zwycięstwo Portugalczyka- a sęk w tym że się wyróżniał. Akurat Tulia z dobrze przemyślanym występem ma potencjał. Ewentualnie bym piosenkę z którą wystąpią odrobinkę ożywiła miejscami pod względem muzycznym..., może być ok- ja widzę potencjał odkąd pierwszy raz ich usłyszałam, nawet przeszło mi przez myśl że jakby się postarać to by się nadały na Eurowizję- ja mam taką wizję

 • Gość: Kostek

  Oceniono 1 raz 1

  Drogie Panie, trzymam za Was kciuki 😀

 • patatajmiauhau

  Oceniono 3 razy 1

  MENSA ;-)

 • Gość: gawor

  Oceniono 3 razy -1

  jak na Eurowizji wystąpią w normalnych strojach, to myślę, że będzie dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX