Selena Gomez po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego w końcu się uśmiecha. Teraz planuje nietypowego sylwestra

Selena Gomez została przyłapana przez paparazzi tuż po świętach. Wygląda na to, że aktorka uporała się z depresją. Mimo to jeszcze nie potrafi wrócić do show-biznesu. W sylwestra nie zobaczymy jej na żadnej ściance czy imprezie.
Selena Gomez Selena Gomez Juliano/X17online.com; Forum Gwiazd

Selena Gomez

Selana Gomez zaledwie dwa miesiące temu wyszła ze szpitala psychiatrycznego, gdzie leczyła depresję. Stan gwiazdy w końcu jest dobry, a ona sama zaczęła się uśmiechać. Potwierdzeniem tego są najnowsze zdjęcia paparazzi, który przyłapał wokalistkę 28 grudnia na spacerze z przyjaciółmi. 

Friday, December 28, 2018 - Selena Gomez got out to Long Beach for holiday lunch with a friend.  The star wore jeans and a long comfy jacket over a t-shirt, taking in some sunshine and fresh air.  Selena has been focusing on her health and recovery, as ex-Justin Bieber has moved on with new wife, Hailey Baldwin.  Juliano/X17online.com
Juliano/X17online.com; Forum Gwiazd

Selena Gomez Selena Gomez Juliano/X17online.com/Forum Gwiazd

Selena Gomez

Selana wyglądała promiennie. W jeansach z wysokim stanem, białej koszulce i beżowym kardiganie aktorka czuła się swobodnie i widać, że była wyluzowana. Zagraniczne media donoszą, że Gomez zaczęła koncentrować się teraz na swoim zdrowiu psychicznym i unika dużych imprez. Czas spędza wyłącznie w towarzystwie przyjaciół i rodziny. 

Jakie ma więc plany na sylwestra?

Friday, December 28, 2018 - Selena Gomez got out to Long Beach for some time with a friend.  The star wore jeans and a long comfy jacket over a t-shirt, sharing a holiday hug while taking in some sunshine and fresh air.  Selena has been focusing on her health and recovery, not on ex-Justin Bieber who has moved on with new wife, Hailey Baldwin.  Juliano/X17online.com
Juliano/X17online.com; Forum Gwiazd

Selena Gomez z przyjaciółmi Selena Gomez z przyjaciółmi Fot. connarfranklin/Instagram

Selena z przyjaciółmi

Portal Hollywood Life donosi, że Selena Gomez powita nowy rok siedząc z przyjaciółmi przed telewizorem. Aktorka planuje więc zwykłą domówkę w bardzo małym gronie. 

Selena chce, aby rok 2018 był jej przeszłością i chce skupić się na 2019 roku. Chce po prostu, by przyszły rok był zdrowy i zabawny, a jeśli oznacza to, że ??musi mieć nudnego sylwestra, to niech tak będzie. Po prostu chce oglądać piłkę z przyjaciółmi i rodziną - zdradza informator tabloidu. 

Selena Gomez z przyjaciółmi
Fot. connarfranklin/Instagram

Selena Gomez Selena Gomez East News

To był trudny rok dla Seleny Gomez

Nic dziwnego, że Selena Gomez nie ma ochotę na zabawę. Ten rok jej nie rozpieszczał. Zaczęła go od związku z Justinem Bieberem, ale niestety ich relacja rozpadła się już w marcu. Później było tylko gorzej...

Selena Gomez na jachcie Selena Gomez na jachcie Media-Mode / Splash News/ EAST NEWS

Rozstanie z Bieberem

Selena dowiedziała się, że Bieber szybko uporał się z rozstaniem i zaczął nowy etap w życiu z Hailey Baldwin. Piosenkarz po miesiącu od zerwania z Gomez oświadczył się Baldwin, by niedługo później wziąć z nią sekretny ślub.

Selena początkowo udawała, że nie obchodzi jej, że jej były tak szybko znalazł pocieszenie u innej kobiety. Dlatego po tym, jak dowiedziała się o oświadczynach Biebera, wyprawiła imprezę na jachcie. Wyglądała, jakby siwienie się bawiła...

Selena Gomez Selena Gomez EAST NEWS

Załamanie nerwowe

Prawda była jednak zupełnie inna. Gomez nie radziła sobie z całą tą sytuacją. W efekcie przeszła załamanie nerwowe, a lekarze odkryli, że gwiazda cierpi również na leukopenię. Niedługop później aktorka trafiła do szpitala psychiatrycznego.  

Selena Gomez Selena Gomez Fot. selenagomez/Instagram

Powrót do show-biznesu

Nic więc dziwnego, że Selena Gomez na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Nie tylko przestała pojawiać się na imprezach branżowych, ale także zaniedbała social media. Ostanie zdjęcie jakie udostępniła na Instagramie jest wszak z września. 

Myślcie, że niebawem wszystko się zmieni, a 2019 rok będzie rokiem Seleny? My trzymamy za to kciuki. 

AG