Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Reakcja Biebera? Wpadł w rozpacz

Gdy Justin Bieber dowiedział się o załamaniu psychicznym Seleny Gomez, wpadł w rozpacz. Wraz z partnerką wybrali się od razu do kościoła, by pomodlić się o zdrowie dla jego partnerki. Paparazzi uwiecznili to na zdjęciach.

Selena Gomez w ostatnich dniach przeżywała ciężkie chwile. Najpierw musiała poradziś sobie z informacją, że jej były chłopach Justin Bieber wziął ślub po zaledwie kilku miesiącach znajomości z nową dziewczyną Hailey Baldwin, teraz zaś media amerykańskie donoszą, że piosenkarka trafiła do szpitala.

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego

Jak donosi portal TMZ, Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego, po tym jak dostała ataku paniki. Szczęście w nieszczęściu, że wokalistka przeżyła moment załamania podczas wizyty kontrolnej po niedawno przebytej operacji przeszczepu nerki.

Gomez podobno zerwała kroplówkę i chciała opuścić szpital na własną odpowiedzialność. Gdy lekarze nie wyrazili na to zgody, artystka wpadła w szał. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy kryzys psychiczny artystki.

Była przygnębiona i przeżywała, że w wyniku transplantacji nerki cierpi na alarmująco niski poziom białych krwinek - czytamy na stronie portalu TMZ.

W szpitalu psychiatrycznym Selena Gomez zostanie poddana terapii dialektyczno-behawioralnej. Ma ona pomóc jej w uporaniu się z nagromadzonym napięciem i uspokoić emocje.

Justin Bieber załamany stanem Seleny Gomez

Mimo że Justin Bieber związany jest z Hailey Baldwin, Selena Gomez wciąż zajmuje ważne miejsce w jego sercu. Ponoć gdy ten dowiedział się o złym stanie zdrowia artystki, od razu pojechał z partnerką do kościoła. Na zdjęciach paparazzi widać, że Hailey prowadzi samochód, a Justin płacze na siedzeniu pasażera. Mina Baldwin także mówi sama za siebie. Widać, że martwi się o ukochanego. 

Justin Bieber załamany wieścią o zdrowiu Seleny Gomez - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Trzymamy kciuki, by obydwoje jak najszybciej doszli do siebie. 

MM