Justin Bieber z Seleną na ślubie swojego ojca. Czułości już nas nie dziwią, ale te stroje to jakiś ŻART

Justin Bieber na ślubie swojego ojca nie mógł oderwać rąk od Seleny Gomez. To oni, a nie para młoda, skupiali na sobie całą uwagę.

Jeremy Bieber poślubił swoją wieloletnią partnerkę podczas kameralnej uroczystości w Montego Bay na Jamajce. Panna młoda podzieliła się radością na Instagramie:

Wczoraj był najwspanialszy dzień mojego życia. Poślubiłam mojego najlepszego przyjaciela. Kocham Cię! - napisała.

Wyjątkowo jednak większą uwagę od świeżo upieczonych małżonków skupiała para gości. Justin Bieber i Selena Gomez od czasu, kiedy do siebie wrócili, ostentacyjnie okazują sobie uczucie i na ślubie ojca wokalisty nie było inaczej. Jak donosi TMZ.com, czułościom nie było końca. 

Justin i Selena byli nierozłączni podczas ślubu Jeremy'ego Biebera. Jesteśmy pewni, że JB nie chciał przyćmić swojego staruszka, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Kiedy on i Selena zachowują się w ten sposób, automatycznie znajdują się w centrum zainteresowania.  

Nas na zdjęciach ze ślubu zainteresowało coś jeszcze. Ceremonia była utrzymana w stylu hawajskim. Pan młody do ślubu poszedł w szortach, a jego śladem poszedł również Justin i inni goście. Wokalista czuł się na tyle swobodnie, że tuż przed ceremonią paradował w rozpiętej koszuli. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Selena natomiast zaprezentowała się w luźniej sukience w kwiaty, delikatnym makijażu i niedbale związanych włosach. Rozumiemy, że taki był dress code uroczystości, ale nas on zupełnie nie przekonuje. A Wy co o tym myślicie? 

WJ