Po kłótni z córką trafiła do szpitala. Poszło o Biebera? Matka Seleny Gomez przerywa milczenie

Nie od dziś wiadomo, że nikt z najbliższego otoczenia Seleny Gomez nie jest zachwycony jej powrotem do Justina Biebera. Szczególnie zmartwiona jest matka piosenkarki, która udzieliła pierwszego komentarza na ten temat.

Gdy jakiś czas temu matka Seleny Gomez trafiła do szpitala po awanturze z córką, nikt nie miał wątpliwości, że przyczyną kłótni był Justin Bieber. Ostra wymiana zdań sprawiła, że Mandy Teefey gorzej się poczuła i prewencyjnie poddała badaniom. O tym, że kobieta nie akceptuje związku córki mówiło się od dawna. Teraz sama zainteresowana przyznała w rozmowie z serwisem gossipcop.com, że "nie jest szczęśliwa". Dodała jednak, że Selena ma 25 lat, co daje jej prawo do decydowania o sobie. 

Selena może żyć tak jak chce, byle była szczęśliwa, bezpieczna i zdrowa. Jest dorosła i podejmuje własne decyzje. Nie kontroluję jej tak, jak niektórzy twierdzą. 

Wszelkie nieporozumienia z córką skomentowała krótko:

Każda matka i córka czasami się kłócą.

Jednocześnie przyznała, że kontaktu z Bieberem nie miała od już "od lat". 

Justin Bieber, Selena GomezJustin Bieber, Selena Gomez FORUM

Selena Gomez i Justin Bieber spotykali się z przerwami w latach 2011-2016. Para rozstawała się i wracała do siebie wiele razy i choć nigdy nie powiedziano wprost po czyjej stronie leżała wina, to Bieber w swojej piosence "Sorry" przyznał, że ma coś na sumieniu. Selena zaś na kilka miesięcy zniknęła z mediów i - jak się okazało - leczyła w tym czasie depresję. W październiku minionego znów wróciła do Biebera

WJ